Advertisement

Rynek samochodów używanych jest bardzo złożony i od lat dynamicznie się rozwija. Podejmując decyzję o zakupie auta „z drugiej ręki” warto więc zdać się na wiedzę i doświadczenie kogoś, kto się na tym zna. I tu z pomocą przychodzi Spoticar.

 

Spoticar foto

 

Właśnie mija rok odkąd Spoticar – marka należąca do globalnej grupy Stellantis dedykowana rynkowi samochodów używanych – z powodzeniem działa na polskim rynku motoryzacyjnym. Swoją ofertą  obejmuje ona ponad tysiąc używanych modeli takich marek, jak m.in. Citroën, Fiat, Peugeot, Jeep i Opel. W jej portfolio znajdują się zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze oraz szeroki wybór napędów – od pojazdów spalinowych, przez hybrydy, aż po samochody w pełni elektryczne.

 

Spoticar z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większe zaufanie odbiorców, co przejawia się nie tylko stale rosnącą liczbą sprzedanych aut, ale także otrzymywanymi wyróżnieniami. Spoticar właśnie dołączył do grona Laureatów prestiżowego Programu konsumenckiego Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma zdobywając tytuł w kategorii: Odkrycie Roku 2023 – Portale motoryzacyjne.

 

Co wyróżnia Spoticar? Przede wszystkim gwarancja jakości i pochodzenia sprzedawanych samochodów, co zwłaszcza w przypadku aut używanych, jest niezwykle istotne. Każdy egzemplarz jest pieczołowicie sprawdzany pod względem parametrów technicznych co daje pewność, że kupowany samochód jest w 100 proc. sprawny i spełnia wszystkie wymagane normy.

 

Dzięki dealerom zlokalizowanym na terenie całego kraju, możliwe są jazdy testowe, co zwykle pomaga w podjęciu decyzji dotyczącej kupna wybranego samochodu. Kontakt z profesjonalnym doradcą ułatwi także wybór optymalnej metody sfinansowania transakcji oraz gwarantuje dopasowanie oferty do potrzeb kupującego.

 

Bardzo ważnym elementem wyróżniającym Spoticar jest także udzielana gwarancja na sprzedany model (nawet do 24 miesięcy), co dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo zakupu i komfort użytkowania samochodu.

 

Więcej na: www.spoticar.pl

Spoticar logo

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Maszyny Janome ponownie wyróżnione tytułem Super Marka oraz godłem Marka XV-lecia!

  W 2024 roku firma Janome ponownie otrzymała wyróżnienie przyznawane w plebiscycie Dobra Marka: tytuł Super Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma oraz bardzo prestiżowy tytuł: Marka XV-lecia.

  Nagrody te wręczane są podmiotom, które posiadają ugruntowaną pozycję na naszym rynku. Markom charakteryzującym się nieustającym zaufaniem klientów, niesłabnącą renomą oraz ponadprzeciętną jakością. Co ważne - tytuł Marka XV-lecia - to pierwsze takie wyróżnienie przyznane w kategorii maszyn do szycia.

   
 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.