Advertisement

Rynek samochodów używanych jest bardzo złożony i od lat dynamicznie się rozwija. Podejmując decyzję o zakupie auta „z drugiej ręki” warto więc zdać się na wiedzę i doświadczenie kogoś, kto się na tym zna. I tu z pomocą przychodzi Spoticar.

 

Spoticar foto

 

Właśnie mija rok odkąd Spoticar – marka należąca do globalnej grupy Stellantis dedykowana rynkowi samochodów używanych – z powodzeniem działa na polskim rynku motoryzacyjnym. Swoją ofertą  obejmuje ona ponad tysiąc używanych modeli takich marek, jak m.in. Citroën, Fiat, Peugeot, Jeep i Opel. W jej portfolio znajdują się zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze oraz szeroki wybór napędów – od pojazdów spalinowych, przez hybrydy, aż po samochody w pełni elektryczne.

 

Spoticar z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większe zaufanie odbiorców, co przejawia się nie tylko stale rosnącą liczbą sprzedanych aut, ale także otrzymywanymi wyróżnieniami. Spoticar właśnie dołączył do grona Laureatów prestiżowego Programu konsumenckiego Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma zdobywając tytuł w kategorii: Odkrycie Roku 2023 – Portale motoryzacyjne.

 

Co wyróżnia Spoticar? Przede wszystkim gwarancja jakości i pochodzenia sprzedawanych samochodów, co zwłaszcza w przypadku aut używanych, jest niezwykle istotne. Każdy egzemplarz jest pieczołowicie sprawdzany pod względem parametrów technicznych co daje pewność, że kupowany samochód jest w 100 proc. sprawny i spełnia wszystkie wymagane normy.

 

Dzięki dealerom zlokalizowanym na terenie całego kraju, możliwe są jazdy testowe, co zwykle pomaga w podjęciu decyzji dotyczącej kupna wybranego samochodu. Kontakt z profesjonalnym doradcą ułatwi także wybór optymalnej metody sfinansowania transakcji oraz gwarantuje dopasowanie oferty do potrzeb kupującego.

 

Bardzo ważnym elementem wyróżniającym Spoticar jest także udzielana gwarancja na sprzedany model (nawet do 24 miesięcy), co dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo zakupu i komfort użytkowania samochodu.

 

Więcej na: www.spoticar.pl

Spoticar logo

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.