Rozmowa z Justyną Mieszalską, Prezes Zarządu Centrum Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.

WUM Justyna Mieszalska2
Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. zostało wyróżnione godłem Dobra Marka 2022. Co oznacza dla Państwa ta nagroda?

Działamy na rynku usług medycznych od ponad 20 lat. Dołączenie do grona firm uznanych za dobre marki na polskim rynku jest potwierdzeniem jakości opieki medycznej, jaką obejmujemy pacjentów i firmy.


Co wyróżnia Centrum?

Dysponujemy interdyscyplinarnym zespołem medycznym, składającym się z lekarzy praktyków wywodzących się m.in. z kadry profesorskiej oraz akademickiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.


Jakie usługi świadczy Centrum?

Konsultacje są prowadzone w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, czyli są to usługi bezpłatne, ale także świadczymy usługi komercyjne, w tym oferujemy pakiety dla przedsiębiorstw „Zdrowa Firma”. Wysoka jakość i szeroki zakres usług pozwalają na nowoczesną diagnostykę i efektywne leczenie najbardziej złożonych jednostek chorobowych.


Z jakich badań i konsultacji mogą korzystać pracownicy firmy w ramach pakietu „Zdrowa Firma”?

To szeroka oferta badań, dostosowana do wymagań związanych z opieką interdyscyplinarnego zespołu lekarzy, to także wiele szkoleń obejmujących profilaktykę zdrowotną. Naszą ofertę wyróżnia zatem jej kompleksowość. Proponowane pakiety są odpowiedzią na potrzeby firm dużych, średnich i małych. Skorzystać z nich mogą zarówno przedsiębiorcy, którzy chcą wykonać wymagane przez prawo podstawowe badania, jak również ci, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom pełną opiekę zdrowotną.

 

Rozmawiała Joanna Jakoweńko

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Maszyny Janome ponownie wyróżnione tytułem Super Marka oraz godłem Marka XV-lecia!

  W 2024 roku firma Janome ponownie otrzymała wyróżnienie przyznawane w plebiscycie Dobra Marka: tytuł Super Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma oraz bardzo prestiżowy tytuł: Marka XV-lecia.

  Nagrody te wręczane są podmiotom, które posiadają ugruntowaną pozycję na naszym rynku. Markom charakteryzującym się nieustającym zaufaniem klientów, niesłabnącą renomą oraz ponadprzeciętną jakością. Co ważne - tytuł Marka XV-lecia - to pierwsze takie wyróżnienie przyznane w kategorii maszyn do szycia.

   
 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.