Rozmowa z Justyną Mieszalską, Prezes Zarządu Centrum Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.

WUM Justyna Mieszalska2
Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. zostało wyróżnione godłem Dobra Marka 2022. Co oznacza dla Państwa ta nagroda?

Działamy na rynku usług medycznych od ponad 20 lat. Dołączenie do grona firm uznanych za dobre marki na polskim rynku jest potwierdzeniem jakości opieki medycznej, jaką obejmujemy pacjentów i firmy.


Co wyróżnia Centrum?

Dysponujemy interdyscyplinarnym zespołem medycznym, składającym się z lekarzy praktyków wywodzących się m.in. z kadry profesorskiej oraz akademickiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.


Jakie usługi świadczy Centrum?

Konsultacje są prowadzone w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, czyli są to usługi bezpłatne, ale także świadczymy usługi komercyjne, w tym oferujemy pakiety dla przedsiębiorstw „Zdrowa Firma”. Wysoka jakość i szeroki zakres usług pozwalają na nowoczesną diagnostykę i efektywne leczenie najbardziej złożonych jednostek chorobowych.


Z jakich badań i konsultacji mogą korzystać pracownicy firmy w ramach pakietu „Zdrowa Firma”?

To szeroka oferta badań, dostosowana do wymagań związanych z opieką interdyscyplinarnego zespołu lekarzy, to także wiele szkoleń obejmujących profilaktykę zdrowotną. Naszą ofertę wyróżnia zatem jej kompleksowość. Proponowane pakiety są odpowiedzią na potrzeby firm dużych, średnich i małych. Skorzystać z nich mogą zarówno przedsiębiorcy, którzy chcą wykonać wymagane przez prawo podstawowe badania, jak również ci, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom pełną opiekę zdrowotną.

 

Rozmawiała Joanna Jakoweńko

ZOBACZ RÓWNIEŻ