Flambit to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród produktów firmy Darchem (Mogilno, woj, kujawsko-pomorskie). Cieszą się one ogromnym uznaniem ze strony konsumentów, za co zostały wyróżnione tytułem Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma 2022.

Wśród produktów marki Flambit wymienić można: podpałki płynne, zagęszczone, parafinowe i w formie stałej, a także grille jednorazowe, płyny do czyszczenia, zapalarki, węgiel drzewny oraz brykiet.

 

Nowością w ofercie firmy jest stworzona na bazie nowoczesnej receptury podpałka biała żelowa, gwarantująca bezpieczeństwo w czasie jej użytkowania. Jest to doskonałe rozwiązanie na rozpalanie grilla w każdych warunkach. Jej specjalne właściwości ułatwiają użytkownikowi szybkie wzniecenie ognia.

 

Firma Darchem powstała w 1995 roku. Swoją działalność rozpoczęła od produkcji papieru higienicznego oraz podstawowych płynów znajdujących swoje zastosowanie w kuchni. Z biegiem czasu oferta producenta została poszerzona o kolejne artykuły z branży chemii gospodarczej, samochodowej oraz o kosmetyki. Obecnie to kujawskie przedsiębiorstwo zajmuje jedno z czołowych miejsc w Polsce i w Europie pod względem szeroko stosowanej produkcji chemicznej.

 

Aby udoskonalić oraz zaspokoić potrzeby klienta firma została podzielona na dwa równorzędnie funkcjonujące podmioty gospodarcze: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Darchem Dariusz Kowalski, zajmujące się dystrybucją kosmetyków i chemii gospodarczej oraz Darchem Cosmetics Sp. z o.o., której przedmiotem działalności jest produkcja kosmetyków, chemii gospodarczej, samochodowej oraz produktów grillowych.

 

Monika Kowalska,
Darchem

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Maszyny Janome ponownie wyróżnione tytułem Super Marka oraz godłem Marka XV-lecia!

  W 2024 roku firma Janome ponownie otrzymała wyróżnienie przyznawane w plebiscycie Dobra Marka: tytuł Super Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma oraz bardzo prestiżowy tytuł: Marka XV-lecia.

  Nagrody te wręczane są podmiotom, które posiadają ugruntowaną pozycję na naszym rynku. Markom charakteryzującym się nieustającym zaufaniem klientów, niesłabnącą renomą oraz ponadprzeciętną jakością. Co ważne - tytuł Marka XV-lecia - to pierwsze takie wyróżnienie przyznane w kategorii maszyn do szycia.

   
 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.