GIORRE 1

 

„Jesteś sobą. Jesteś inspiracją. GIORRE” – to motto marki, która właśnie została nagrodzona prestiżowymi tytułami: Dobra Marka 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma. Sprawdzamy, co decyduje o wyjątkowości i coraz większej popularności biżuterii tego brandu.

 

Nawet pozornie niewielki element w postaci łańcuszka, pierścionka czy kolczyków sprawia, że kreacja jest bardziej dopracowana, stylowa i dopasowana do naszej osobowości. Z pomocą tych dodatków możemy diametralnie zmienić charakter stroju – na bardziej oficjalny lub casualowy. Dobrze wykonana i dobrana biżuteria jest doskonałym uzupełnieniem kreacji, jak również wyraża charakter jej właściciela. To ważny element wizerunkowy.

 

Dzięki personalizowanej i ręcznie wykonanej biżuterii, każda kobieta staje się wyjątkowa, tak jak niezwykłe są produkty, które nosi. Właśnie taki jest cel marki GIORRE. Jej pomysłodawcy czerpią inspiracje z doświadczeń włoskich projektantów, ale również ze swojego wieloletniego doświadczenia i zamiłowania do pracy jubilerskiej. Wszystko to sprawia, że produkty GIORRE stają się małymi dziełami sztuki.

GIORRE 2 

Jak powstała marka GIORRE?

Twórcy spółki, Wiesław i Maria Wójcik  przygodę z branżą jubilerską rozpoczęli w latach 80. XX w. Po zdobyciu niezbędnych szlifów w tej dziedzinie, postanowili otworzyć  firmę  - Silvexcraft, wytwarzającą  komponenty do biżuterii. Podjęte przez właścicieli działania doprowadziły do  ogromnego wzrostu zainteresowania ich produktami i finalnie sukcesu firmy. Entuzjazm rodziców podzielił ich syn, Mateusz, który w 2014 roku stworzył markę GIORRE.


Nazwa brandu również jest ściśle związana z rodziną jej twórcy. Pochodzi od płaskowyżu GIORRE znajdującego się na Sardynii, tutaj na początku XX wieku osiedlił się pradziadek obecnych właścicieli firmy. Senior rodu zakochał się we włoskiej kulturze, sztuce i stylu życia, a swoje zamiłowanie przekazał kolejnym pokoleniom. Tak powstała marka GIORRE i jej cele – tworzenie produktów, które symbolizują naturalne piękno, pasję, odwagę, radość i włoski temperament. Wyrażają ulotność życia, potrzebę życia chwilą. Dla jej twórców to nie slogan, ale stała praca, interpretowanie otaczającego świata oraz ciągły rozwój. Tak oto dzięki włoskim wpływom GIORRE stało się synonimem zamiłowania do jakości, elegancji, designu i nowatorskich wzorów.


Precyzja i ręczne wykonanie

Biżuteria jest elementem celebrowania ważnych chwil. To drogocenne pamiątki, które zostają z nami na lata. Dlatego są tak ważne. Kiedy zakładamy i nosimy ten wyjątkowy przedmiot, wracamy w myślach do tamtego momentu. Celem GIORRE jest podkreślenie wyjątkowości każdej z nas, naszych cech charakteru, dlatego biżuteria jest wytwarzana ręcznie, z najwyższą starannością. Te cechy czynią produkty marki wyjątkowymi i pozwalają na odzwierciedlenie cech właścicielki. Poszczególne elementy mają swój charakter i duszę, są niepowtarzalne, tak jak każda z nas.

 

GIORRE siedziba firmy
Siedziba firmy SILVEXCRAFT


Twórcy marki starają się odpowiadać na potrzeby klientów i zmieniające się trendy. To gwarantuje stały rozwój firmy i coraz odważniejsze oraz tworzone z pasją wzory. Specjaliści GIORRE to profesjonaliści, przykładają bardzo dużą wagę do jakości i precyzji wykonania poszczególnych elementów. Tworzą kolekcje ze srebra 925 oraz złota 585, a całość uzupełniają niebanalnymi dodatkami w postaci naturalnych kamieni oraz kryształów i pereł marki Swarovski. Każdy wzór jest inny i wyjątkowy, ponieważ jest starannie opracowany i ręcznie wykończony. W ofercie marki znajdziemy: wzory romantyczne, wyraziste, subtelne, ekstrawaganckie. Wszystkie unikalne: delikatne, srebrne lub złote łańcuszki, pięknie wykonane naszyjniki typu choker, wyrafinowane pierścionki oraz oryginalne kolczyki.


Kolekcje GIORRE nie są zwykłymi projektami, które demonstrują umiejętności i kunszt jej twórców. Celem marki jest inspirowanie do zmian, wzbudzanie ciekawości, wytyczanie nowych trendów, uwzględnianie unikalnych potrzeb.
To biżuteria, która łączy kontrasty, stając się źródłem nowych inspiracji, tak abyśmy mogły znaleźć z jej pomocą własny sposób na wyrażanie siebie, zgodnie z hasłem: „Jesteś sobą. Jesteś inspiracją. GIORRE".


oprac. Małgorzata Bachórz

 


GIORRE.com – jest jednym z największych sklepów internetowych z biżuterią w Polsce oraz jednym z większych w Europie, której wysokiej jakości produkty zdobione kryształami oraz perłami są sygnowane certyfikatem prestiżowej marki Swarovski. Oprócz biżuterii damskiej w portfolio GIORRE znajdziemy również wiele interesujących dodatków stworzonych z myślą o mężczyznach: stylowe sygnety, łańcuszki, bransolety oraz kolekcje dla dzieci i młodzieży. Poza ogromnym wyborem produktów na stronie marki znajdziemy także między innymi informacje dotyczące najnowszych trendów. Biżuterię marki można kupić i obejrzeć w sklepie internetowym GIORRE.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.