livingroom logo

Za aktywność na rynku, za doskonałą jakość oferowanych produktów, za wspaniałą obsługę w miejscu sprzedaży oraz wysoki stopień zaufania klientów marka livingroom została nagrodzona Certyfikatem Dobra Marka 2020 - Jakość, Zaufanie, Renoma.

 

 

firma_dfm_dron_600px_600

 

 

Kim jesteśmy?
Marka livingroom to designerskie meble tapicerowane produkowane przez firmę DFM w Dobrym Mieście. Firma od 2001 roku z sukcesem sprzedaje najwyższej jakości meble nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami tj. w Belgii, Holandii, Luksemburgu, Skandynawii, Niemczech, Szwajcarii, Austrii oraz Stanach Zjednoczonych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu tworzy meble idealnie dostosowane do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

 

dobra_marka_1000pix_96dpi_2_1000

 

 

Dla kogo jesteśmy?
Marka livingroom powstała z myślą o ludziach poszukujących oryginalnych pomysłów. Dla tych, którzy pragną mieć meble inne niż wszystkie. Dla tych, którzy poszukują prawdziwej wygody i miejsca na relaks. Meble cechują się niepowtarzalnym, nowoczesnym designem, doskonałą jakością i unikatowością.

 

0d6a9592_600px_600

 

 

Gdzie jesteśmy?
Obecnie meble są do nabycia w 6 stacjonarnych Salonach Livingroom w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i w Gdańsku. Salony to klimatyczne, przestrzenne miejsca w stylu loft, gdzie klient ma możliwość porozmawiania ze sprzedawcą i otrzymania fachowej porady. Każda wizyta w Salonie Livingroom to wspaniała podróż przez style, kolory, materiały i faktury. Nabywca może usiąść, dotknąć i przetestować wszystkie interesujące go modele by wybrać ten, na którym czuje się najwygodniej. W livingroom powszechna jest szeroko rozumiana personalizacja produktu. Tu klient tworzy mebel pod swoje własne potrzeby, gdyż ma szerokie spektrum opcji do wyboru tj. sprężystość siedzisk, warianty stopek i podłokietników, kolor i rodzaje tapicerki, funkcje relaks, konfiguracje ustawienia brył. To wszystko pozwala na stworzenie unikatowej oferty „uszytej” na miarę potrzeb nabywcy.

 

dobra_marka_ii_1000pix_96dpi_1000

 

 

Co oferujemy?
Salony Livingroom to swoisty wybieg dla mebli i ich otoczenia, gdzie każdy z nich doskonale prezentuje swoje walory. Znajdują się tu: reprezentacyjne meble do salonu, praktyczne tapicerowane meble rozkładane, wygodne meble wypoczynkowe oraz nowoczesne fotele telewizyjne z funkcją relaks. By piękne meble stały w odpowiedniej oprawie w ofercie znajdują się również oryginalne i designerskie meble uzupełniające tj. stoły, krzesła, stoliki kawowe, komody, dywany itp., które domykają całość kolekcji.

fotel__600px_600

 

Meble marki livingroom są tworzone z pasji do piękna, komfortu, wygody, ale także do zdrowego trybu życia. Mając świadomość jak ważny jest odpowiedni balans pomiędzy aktywnością i wypoczynkiem marka kładzie olbrzymi nacisk, aby był on najwyższej jakości i oprócz relaksu dawał jeszcze coś - dbał o zdrowie klientów. Dzięki meblom marki livingroom jest to możliwe. Całość filozofii marki domyka hasło: livingroom - wygoda w pięknej formie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.