Wygodny dostęp do ulubionego jedzenia w dowolnym miejscu i czasie. Pyszne.pl wychodzi naprzeciw potrzebom rosnącego grona osób o aktywnym stylu życia, żonglujących mnogością zajęć online i offline, godzących codzienną pracę z utrzymywaniem satysfakcjonujących więzi społecznych i potrafiących zadbać także o czas dla siebie. Serwis, który daje dostęp do menu wielu okolicznych restauracji i umożliwia zamówienie online jedzenia z dowozem prosto do drzwi, właśnie otrzymał wyróżnienie Marka Dekady.

Ponad 11 milionów zamówień rocznie i prawie 2 miliony aktywnych użytkowników – oto wymierne dowody ogromnego zaufania, na które latami pracowało Pyszne.pl. Serwis oferuje najprostszy sposób na zamówienie jedzenia w zaledwie 3 krokach – szybkie, pewne, bez wysiłku. Do wyboru użytkownicy w całym kraju mają już ponad 6600 restauracji specjalizujących się w kuchniach całego świata – to najszersza oferta w Polsce. W podjęciu decyzji pomogą godne zaufania oceny użytkowników, a także filtry cenowe i rodzajowe.

 

Aby uczynić zamawianie jedzenia jak najwygodniejszym, niezależnie od miejsca i sytuacji, serwis rozwija także nowoczesne funkcjonalności. Zamówienie złożyć można z szerokiej gamy urządzeń –na komputerze, z aplikacji na telefonie, tablecie, Smart TV, a także głosowo w Asystencie Google. Dogodną formę płatności można wybrać z szerokiego wachlarza dostępnych metod, obsługiwana jest także płatność bitcoinem. Aby użytkownik mógł optymalnie wykorzystać czas pozostały do przybycia jedzenia, Pyszne.pl wyposażone jest także w funkcję śledzenia zamówienia na żywo Foodtracker.

 

Prawie 10 lat działalności pozwoliło Pyszne.pl stać się najchętniej wybieranym w Polsce serwisem do zamawiania jedzenia online. Tytuł Marki Dekady, przyznawany wyjątkowym markom, wielokrotnie wyróżnianym w latach 2009-2019, potwierdza ugruntowaną pozycję rynkową i systematycznie rosnącą rozpoznawalność oraz najwyższą jakość serwisu.

 

- Zaufanie prawie 2 milionów klientów jest dla nas największym wyróżnieniem. Cieszymy się też ogromnie z rozpoznawalności, jaką zbudowaliśmy. Badanie rynku przeprowadzone w tym roku przez GfK potwierdziło, że Pyszne.pl jest liderem świadomości marki. 56 proc. respondentów pytanych o serwis lub aplikację do zamawiania jedzenia wskazało nasz serwis jako pierwsze skojarzenie. Tytuł Marki Dekady to dla nas nobilitacja i uznanie lat pracy – mówi Piotr Wódkiewicz, Senior Brand Manager Pyszne.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.