MONNARI TRADE S.A. jest jednym z krajowych liderów branży fashion. To przedsiębiorstwo z ponad 20-letnią tradycją, która pozwala między innymi kreować unikatowe walory marki – doświadczenie, wyczucie oraz najwyższą jakość.

 

 

Najnowsze trendy, elegancję i fasony podkreślające atuty sylwetki - to wszystko można znaleźć odwiedzając salony MONNARI. Oferowane kreacje kierowane są głównie do aktywnych Pań, którym zależy na podkreśleniu swojej kobiecości. Autorskie projekty, doskonała jakość wykorzystywanych materiałów oraz dopracowane detale sprawiają, że marka jest obecna na polskim rynku już dwie dekady. W szerokiej ofercie dostępnych produktów, oprócz sukienek, płaszczy, żakietów czy tunik, znajdują się również ekskluzywne dodatki: buty, torebki, portfele czy biżuteria.

 

MONNARI fot 1

 

    MONNARI TRADE S.A. to firma z tradycjami, której wieloletni dorobek i doświadczenie docenia coraz więcej Klientek. 170 stacjonarnych salonów tej marki w całym kraju co roku odwiedza około 16 milionów Klientek. Dla dynamicznych i aktywnych Pań ceniących oszczędność czasu uruchomiono również nowoczesny sklep internetowy, umożliwiający wygodne i szybkie zakupy. W salonach i w sklepie on-line dostępna jest także kolekcja Plus Size, dzięki czemu oferta firmy skierowana jest do Klientek o każdym typie sylwetki. Niewątpliwym atutem odzieży oferowanej przez MONNARI jest jej uniwersalność – ubrania z pewnością sprawdzą się w każdej sytuacji i okolicznościach. W asortymencie firmy można znaleźć sukienki i dodatki idealnie pasujące zarówno do codziennych wyjść do pracy, eleganckich kolacji, jak i do luźnych, rodzinnych przyjęć w ogrodzie.

 

    Brand otrzymuje wiele nagród. W jubileuszowej edycji ogólnopolskiego, prestiżowego Programu „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” marka MONNARI otrzymała tytuł specjalny: Marka Dekady. Wyróżnienie, przyznawane jest nielicznym brandom, najwyżej ocenianym w swoich kategoriach na przestrzeni ostatnich 10 lat. - To, że znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych firm to dla nas zaszczyt. Gratulujemy Organizatorom Programu tej inicjatywy. Marka Dekady z pewnością podkreśla status marki MONNARI oraz wzmacnia jej tożsamość  - podsumowuje Mirosław Misztal Prezes Zarządu MONNARI TRADE S.A.

 

Opr. Magdalena Klimek

 

 

MONNARI_fot_1.jpgMONNARI_fot_4.jpgMONNARI_fot_3.jpgMONNARI_fot_2.jpg

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.