Caprice logo

 

Firma Caprice z siedzibą w Pirmasens (Niemcy) założona została w roku 1990, a od 1994 obecna jest w Polsce.

Caprice to nie tylko buty... To filozofia tworzenia lepszego życia, dzielenia się pomysłami i korzystania z prostych, ale skutecznych rozwiązań, dzięki którym kobiety – użytkowniczki butów z motylkiem czują się szczęśliwsze!


CapriceCaprice specjalizuje się w skórzanym obuwiu damskim, opracowała i opatentowała między innymi system AntiShokk (amortyzacja w obcasie) oraz system klimatyzacji OnAIR, który jest dostępny wyłącznie w butach marki Caprice. System OnAIR, stworzony w oparciu o perfekcyjne dzieło natury - strukturę plastra miodu, jest elementem, dzięki któremu marka Caprice staje się coraz bardziej popularna na wielu kontynentach. Buty z systemem OnAIR ozdobione stylizowanym motylkiem to naturalne materiały, perfekcja wykonania oraz "Spa&Wellness" na każdym kroku!

 

Technologia BlueGrip wprowadzona w sezonie jesień/zima 2018/19 rozpoczęła serię ,,niebieskich innowacji". BlueGrip to system antypoślizgowy w butach Caprice, bazujący na specjalnej strukturze podeszwy z materiałów o różnych twardościach. Seria jest kontynuowana w sezonie wiosna/lato 2019 przez nowy system BlueOxygen. To uzupełnienie znanego systemu klimatyzacji OnAIR o podeszwę z wbudowaną półprzepuszczalną membraną i otworami różnej wielkości. Świeże powietrze przepływa przez otwory w podeszwie i dodatkowo bez przerwy wentyluje system OnAIR. Efektem działania BlueOxygen jest szybsze odprowadzenie wilgoci również przez podeszwę.

 

Caprice to moda, komfort i technologie, dzięki którym chodzenie staje się coraz bardziej przyjemne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.