SHEFOOT LOGOTYP 248C XL

Marka SheFoot powstała w 2014 r., aby wnieść świeżość i nowe spojrzenie na rynek kosmetyków do pielęgnacji stóp. Dziś wiemy, że polskie kobiety doceniły produkty tej linii i coraz chętniej po nie sięgają.

 

SheFoot to seria polskich, hypoalergicznych kosmetyków, plastrów oraz akcesoriów do pielęgnacji stóp. Preparaty te nie zawierają barwników, parabenów, PEG i silikonów. Ich formuły opracowano tak, aby były bezpieczne dla skóry i nie powodowały uczuleń, nawet w przypadku skóry wrażliwej. Skuteczność działania kosmetyków została także potwierdzona w badaniach, produkty przeszły rozszerzone testy dermatologicznie wśród osób podatnych na alergie.

 SHEFOOT Maski razem Packshot

Bazą wszystkich kremów SheFoot jest masło shea oraz naturalne olejki: arganowy, abisyński, z drzewa herbacianego lub macadamia, których połączenie zapewnia optymalne nawilżanie i odżywianie wymagającej skóry stóp.

 

W asortymencie marki co roku pojawiają się nowe, innowacyjne produkty – na przykład pierwszy na rynku krem do stóp z roślinnymi komórkami macierzystymi, dostępny w linii SheFoot Professional.

Aktualnie w portfolio brandu znajdziemy około 40 produktów.

 

Poza skutecznym rozwiązywaniem najbardziej powszechnych problemów stóp, kosmetyki SheFoot te dają swoim klientkom maksymalną przyjemność użytkowania – wyróżniają się przyjemnym zapachem i konsystencją, szybkim wchłanianiem oraz atrakcyjnym i wygodnym opakowaniem. Celem marki jest sprawianie by codzienna pielęgnacja stóp stała się jedną z przyjemniejszych chwil w ciągu dnia.

 

SHEFOOTbeauty care

 

Filozofię SheFoot odzwierciedla film reklamowy pt. SZCZĘŚLIWE STOPY NIOSĄ SZCZĘŚLIWYCH LUDZI.  Reklama przedstawia historię kobiet w różnym wieku i w różnych momentach swojego życia. Startujących dopiero w dorosłość i tych patrzących na jej owoce.  Pewnie stąpających po ziemi i bujających w obłokach. Zaczynających dzień i przygotowujących się na wieczór. Przeżywających uniesienia i ciężko pracujących. Żyjących pełnią swej kobiecości, bo szczęśliwe stopy niosą szczęśliwych ludzi.

 

Marka SheFoot od początku swojego istnienia (od 2014 r.) bardzo szybko została doceniona i wielokrotnie  nagradzana. W 2014 r. kosmetyki wyróżniono tytułem Laur Konsumenta Odkrycie Roku.
W latach 2015-2016 konsumenci i eksperci uhonorowali produkty SheFoot wieloma innymi nagrodami m.in. Qltowy Kosmetyk 2015, Laur Konsumenta 2015, Dobra Marka 2015 czy Produkt Roku 2015 beGlossy.

 

 

W tym roku kosmetyki SheFoot kolejny raz zostały wyróżnione tytułem Dobra Marka  – Jakość, Zaufanie, Renoma w 8 edycji plebiscytu najpopularniejszych marek w Polsce.

 SHEFOOT ALLPACKS 02 L

Produkty SheFoot dostępne są w sieciach drogerii: Super-Pharm, Hebe, Drogerie Natura, Rossmann i w sprzedaży internetowej m.in. na www.shefoot.pl. Dodatkowo w  2016 r. marka rozpoczęła także ekspansje na rynki zagraniczne.

 

Natomiast w maju br. swoją premierę będą miały produkty do pielęgnacji męskich stóp pod marką ManFoot (www.ManFoot.eu).

Będzie to pierwsza tego typu linia kosmetyków dedykowana mężczyznom.

 

 

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.