TXM logotyp

 

TXM oferuje szeroką gamę towarów dobrej jakości w bardzo dobrej cenie, dając tym samym  Klientom poczucie racjonalnie wykorzystanej okazji. TXM sprzedaje krótkie serie produktów, dzięki czemu każdego dnia Klient ma  nowe, interesujące go produkty z asortymentu odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej i niemowlęcej, a także bieliznę, dodatki, galanterię oraz duży wybór  asortymentu z działu dom.


 

TXM to ponad 400 dyskontów zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz za granicą. Asortyment sklepów jest ciągle poszerzany, tak aby Klienci zawsze znaleźli modne w danym sezonie ubrania oraz dodatki  jak również niezbędne tekstylia domowe i artykuły gospodarstwa domowego.  
TXM prowadzi sprzedaż internetową przez e-sklep www.txm24.pl.

 

TXM textilmarket 10 

Właścicielem sieci jest należąca do grupy Redan S.A. firma TXM S.A. Przedsiębiorstwo działa na terenie całego kraju oraz w Czechach, na Słowacji i w Rumunii. Pod koniec roku 2016 Spółka zadebiutowała  na GPW.


DM 2017 logo 300 dpi small

 

 

W tym roku sieć TXM textilmarket została wyróżniona tytułem Dobra Marka 2017- Jakość, Zaufanie, Renoma w ósmym, ogólnopolskim plebiscycie najlepszych, cieszących się największym zaufaniem marek w Polsce.

 

 

 

TXM_textilmarket-4.jpgTXM_textilmarket-3.jpgTXM_textilmarket-7.jpgTXM_textilmarket-6.jpgTXM_textilmarket-1.jpgTXM_textilmarket-8.jpgTXM_textilmarket-2.jpgTXM_textilmarket-5.jpg

ZOBACZ RÓWNIEŻ