Wyciskarki Sana już po raz drugi zostały nagrodzone tytułem „Dobra Marka 2017 - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Wyciskarki do soków.
To urządzenia idealne dla osób, poszukujących innowacyjnych i wszechstronnych rozwiązań w kuchni. Powstały one ze współpracy amerykańskiej firmy Omega i europejskiej Eujuicers. Producenci połączyli swoje doświadczenia, tworząc niezawodne i nowoczesne modele wielofunkcyjnych wyciskarek.


Produkty marki Sana wyróżnia niebanalny wygląd w połączeniu z łatwością obsługi. Zachwycają swoim ponadczasowym designem i opływowym kształtem, który przykuwa wzrok. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja gwarantuje łatwość obsługi i mycia – wyciskarki Sana są w tej kategorii bezkonkurencyjne, są najprostsze w użytkowaniu i utrzymaniu czystości. Specjalny otwór wsadowy umożliwia wkładanie do wyciskarki większych kawałków owoców i warzyw. Dzięki temu nie jest już konieczne ich wcześniejsze pokrojenie w drobne kostki. Prosta konstrukcja, niewielka liczba elementów powoduje, że składanie i rozkładanie wyciskarki jest intuicyjne.

 

SANA 7Kolejnym atutem wyciskarek do soków Sana, który doceni każdy użytkownik, jest specjalnie opracowana regulacja gęstości soku, dzięki czemu możemy zdecydować jaką ostatecznie ma on mieć konsystencję. Dlatego do wyboru mamy kilka sit, które pozwalają na przygotowanie soku klarownego lub gęstszego, z dużą ilością błonnika, z wielu gatunków owoców, warzyw oraz ziół. W wyciskarkach do soków Sana przetworzymy m.in. warzywa korzeniowe i liściaste, owoce oraz cytrusy. Dzięki tak wszechstronnemu zastosowaniu, każdego dnia możemy cieszyć się zupełnie nowym smakiem soków. Przy pomocy wyciskarki Sana z łatwością przygotujemy również musy, smoothie oraz przeciery. Do każdego zestawu dołączone są najwyższej jakości naczynia uzupełniające zestaw: szklany dzbanek i metalowy pojemnik na miąższ.

Wyciskarki Sana zostały teraz uzupełnione o dodatkową przystawkę, dzięki której pojawia się nowa funkcja umożliwiająca tłoczenie oleju „na zimno” z wielu nasion i orzechów oraz robienie płatków zbożowych! W ten sposób, możemy się codziennie cieszyć nie tylko świeżymi sokami, ale i różnorodnymi olejami. Prasa Sana tłoczy olej „na zimno” tj. nie przekraczając temperatury 42 st. C, co jest kluczowe dla zachowywania wszystkich wartości odżywczych. Dzięki temu olej jest zdrowszy, bardziej wartościowy, a także smaczniejszy i aromatyczniejszy,  niż ten poddany obróbce cieplnej. 

SANA 3
Istotną zaletą prasy do oleju Sana jest to, że nie podgrzewa nasion, nie wymaga też ich wstępnego prażenia czy suszenia, jak to ma miejsce w przypadku innych podobnych urządzeń. Nasiona, które nie są poddane obróbce termicznej pozwalają otrzymać olej bardziej wartościowy, bogatszy w cenne dla zdrowia substancje odżywcze.  W urządzeniu przygotujemy olej z kilkudziesięciu gatunków nasion m.in. z: siemienia lnianego, sezamu, dyni, konopi, czarnuszki oraz wielu rodzajów orzechów.
Dodatkowo za pomocą tej unikatowej wyciskarki Sana uzupełnionej o nową przystawkę możemy przygotować płatki zbożowe np. owsiane lub żytnie. Nie musisz więc kupować płatków w sklepach, możesz je zrobić samemu, dzięki czemu będą świeże i zdrowe.

 

Warto podkreślić, że prasa do tłoczenia oleju Sana została zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce. Świadectwem jej najwyższej jakości jest aż 5-letnia gwarancja. Co więcej, do stworzenia prasy nie wykorzystano żadnych plastików! Wszystkie elementy wykonano ze stali nierdzewnej najwyżej jakości - dzięki czemu prasa do oleju Sana jest higieniczna i bezpieczna.

 

Wyciskarki do soków Sana już od pierwszego użycia zyskają u nas pozycję lidera wśród urządzeń AGD w każdym domu! Więcej informacji na temat wyciskarki Sana na stronie www.eujuicers.pl.

 

Michał Gryt

SANA_2.jpgSANA_5.jpgSANA_1.jpgSANA_4.jpg

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ