E-COMMERCE | Mimo już 16-letniej historii, internetowy sklep piłkarski R-GOL.com wciąż rozwija się z dynamiką trafionego start-upa.


R GOL COMDzięki skutecznie realizowanym planom właściciela, zakładającym inwestycje w sprzedaż internetową, w ciągu ostatnich czterech lat R-GOL.com z biznesu lokalnego przeistoczył się w ogólnokrajowego giganta w sektorze e-commerce. Obrazują to przyznane nagrody. Tylko tej jesieni przedstawiciele firmy odebrali e-Gazele Biznesu, dwa wyróżnienia od Polskiej Izby Gospodarki Elektronicznej oraz tytuł „Dobra Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma”.
– Narody nas cieszą, ale cały czas pamiętamy, że najważniejsi są klienci – zaznacza Marcin Radziwon, właściciel  R-GOL.com. – Chcemy być dla nich jak dobry kumpel z boiska lub z piłkarskiej szatni. Staramy się być blisko środowiska i czuć piłkę „od wewnątrz”. Jak w naszym haśle przewodnim „Znamy się z piłki”. Dbamy o to, aby każdy mógł zaopatrzyć się u nas w to czego szuka: od wkręta do buta, przez piłkarskie obuwie i odzież, aż po piłki, a nawet bramki. Ostatnio do naszej oferty wprowadziliśmy również piłkarskie biografie w wydaniach książkowych – dodaje właściciel firmy.
    
Rozwój sprzedaży internetowej, to tylko jedno z założeń właścicieli. R-GOL.com inwestuje również w placówki stacjonarne. 11 grudnia w Warszawie przy ulicy Puławskiej zostało otwarte nowoczesne, 620-metrowe centrum eventowo-towarzyskie, w którym sprzedaż sprzętu sportowego będzie tylko jednym z elementów. Nowa placówka R-GOL ma być dodatkowo m.in. miejscem testowania obuwia oraz spotkań z gwiazdami i fachowcami w dziedzinie futbolu.


Zapraszamy na: www.R-GOL.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Maszyny Janome ponownie wyróżnione tytułem Super Marka oraz godłem Marka XV-lecia!

  W 2024 roku firma Janome ponownie otrzymała wyróżnienie przyznawane w plebiscycie Dobra Marka: tytuł Super Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma oraz bardzo prestiżowy tytuł: Marka XV-lecia.

  Nagrody te wręczane są podmiotom, które posiadają ugruntowaną pozycję na naszym rynku. Markom charakteryzującym się nieustającym zaufaniem klientów, niesłabnącą renomą oraz ponadprzeciętną jakością. Co ważne - tytuł Marka XV-lecia - to pierwsze takie wyróżnienie przyznane w kategorii maszyn do szycia.

   
 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.