Firma KONSHURT działa na rynku od 1990 roku jako wyspecjalizowany dystrybutor konserw drobiowych, mięsnych i rybnych . Każdego dnia Firma dostarcza do swoich Klientów ponad 300 tys. sztuk produktów różnego rodzaju, z  trzech magazynów: głównego w Częstochowie oraz dwóch oddziałów: w Jarosławiu i w Koszalinie, obsługując cały rynek Polski. Z Klientami kontaktuje się każdego dnia Zespół Handlowców pracujących w terenie oraz stacjonarnie. Na przestrzeni 26 lat swojego istnienia, Firma zyskała zaufanie i uznanie swoich Odbiorców.

 

Bardzo ważnym momentem w historii Firmy było powstanie w 2000 roku marki własnej "MK".

brzoskwinie 680g

 

Poprzez konsekwentną realizację wyznaczonej przez twórcę i właściciela marki "MK" ścieżki rozwoju, marka wyznacza nowe standardy na rynku.

 

Podstawowe pryncypia dla marki "MK" to:

- nieustanna dbałość  o najwyższą jakość

- atrakcyjna cena produktu

- innowacja

 

W okresie ostatnich kilku lat marka "MK" rozwijała się zgodnie z trendami rynkowymi i oczekiwaniami Klientów. Do portfolio marki dołączyły produkty spoza kategorii konserw, co pozwoliło z powodzeniem zaistnieć marce  w segmencie ,,zdrowej żywności,, oraz w segmencie produktów szybkozbywalnych, będących składnikiem dań przyrządzanych codziennie przez tysiące gospodarstw domowych w Polsce i za granicą. Na dzień dzisiejszy w portfolio marki "MK" jest ponad 100 produktów i liczba ta systematycznie rośnie.

Karma dla kota 

 

 

Firma uważnie obserwuje trendy rynkowe. Dlatego na początku 2016 roku powstała marka siostrzana dla marki "MK" - "MK ANIMALS". Są to produkty przeznaczone dla psów i kotów. Rynek karm w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Firma będzie konsekwentnie rozwijać portfolio produktów pod marką "MK ANIMALS".

 

 

Konshurt DM 2016 logo 300 dpi

 

 

Dziękujemy naszym Klientom za lojalność i wybór produktów marki "MK". Godło DOBRA MARKA podkreśla wartości, którymi kierujemy się na co dzień w naszej pracy.

 

 

Marek Kasprzyk, Prezes Zarządu
Konshurt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

 

MK_10_brzoskwinie_polowki_w_syropie_DSC0949.jpgKarama_pies.jpgMK-Gulasz-drobiowy-bez-e.jpgPomidory-cae.jpgMK_grecka_z_lososiem.jpg

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.