AGD dla biura i domu | Sukces marki zależy od precyzyjnie obranego celu oraz skutecznej realizacji działań, zmierzających do jego osiągnięcia.

 

Poczatkowo głównym profilem działalności, założonej w 2000 r. firmy HB POLSKA Sp. z o.o. była dystrybucja produktów renomowanych marek z branży AGD -  Bionaire i Kenwood.  Dzięki zdobytemu w ten sposób doświadczeniu i wiedzy, w 2007 r. zarząd spółki zdecydował  się wprowadzić  na rynek produkty pod własną marką HB.

HB Polska FOT

 

 

- W momencie tworzenia oferty asortymentowej stanęliśmy przed nie lada wyzwaniem – musieliśmy połączyć wysoką jakość i przystępną cenę,  a co najważniejsze przekonać Polaków, że uzdatnianie powietrza nie jest zbędnym luksusem, a sposobem na podniesienie komfortu życia i eliminacji dolegliwości wynikających z oddziaływania  przesuszonego i zanieczyszczonego powietrza na organizm człowieka – mówi Bożenna Górska, Prezes Zarządu HB Polska.

 

 

 

Dzisiaj, produkty HB są synonimem nowoczesnej technologii i  designu zgodnego z międzynarodowymi trendami. Pasja i determinacja w działaniu okazały się w przypadku firmy HB Polska receptą na sukces.


Dzięki realizacji opracowanej wcześniej strategii działania, firma stała się trendsetterem w kategorii nawilżacze powietrza, a marka HB cieszy się coraz większym zaufaniem konsumentów. Potwierdza to przyznany produktom firmy tytuł Dobra Marka 2016  - Jakość, Zaufanie, Renoma.

 

oprac. M.B.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.