FARBY I LAKIERY I Estetyczne i wytrzymałościowe walory drewna są doceniane od wieków. Jako surowiec budowlany wykorzystywane jest również w aranżacji wnętrz. Jednak, aby jego szlachetne cechy zostały zachowane, należy je odpowiednio zabezpieczać.

 

Drewnochron produkty

 

Obecnie dostępne są preparaty, które nie tylko chronią drewno przed szkodnikami i czynnikami atmosferycznymi, ale również uwydatniają jego naturalną fakturę oraz, jeżeli jest taka potrzeba, nadają odpowiednią barwę. Wszystkie te cechy spełniają produkty marki Drewnochron.

 

Marka ta, od wielu lat jest liderem w kategorii środków do ochrony i dekoracji drewna. Rozwijając się zgodnie z trendami rynku, Drewnochron stałe doskonali oferowane produkty oraz proponuje asortyment najnowszej generacji. Natchnieniem dla ciągłej metamorfozy są dla marki jej klienci, to ich rosnącym oczekiwaniom i wymaganiom chce sprostać  Drewnochron.

W ofercie marki, oprócz tradycyjnego Impregnatu możemy także znaleźć niezwykle trwałe i dekoracyjne lakierobejce, Lakier Jachtowy oraz Olej do drewna.

 

Drewnochron fot 2

 

Produkty te perfekcyjnie dekorują drewnianą powierzchnię oraz chronią ją przed niszczącymi czynnikami biologicznymi.
Drewnochron został nagrodzony tytułem Dobra Marka, 2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii preparaty do pielęgnacji i ochrony drewna.

 

Więcej na: www.drewnochron.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Maszyny Janome ponownie wyróżnione tytułem Super Marka oraz godłem Marka XV-lecia!

  W 2024 roku firma Janome ponownie otrzymała wyróżnienie przyznawane w plebiscycie Dobra Marka: tytuł Super Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma oraz bardzo prestiżowy tytuł: Marka XV-lecia.

  Nagrody te wręczane są podmiotom, które posiadają ugruntowaną pozycję na naszym rynku. Markom charakteryzującym się nieustającym zaufaniem klientów, niesłabnącą renomą oraz ponadprzeciętną jakością. Co ważne - tytuł Marka XV-lecia - to pierwsze takie wyróżnienie przyznane w kategorii maszyn do szycia.

   
 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.