Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

Shell Helix Dobra MarkaTytuł „Dobra Marka” przyznawany jest innowacyjnym, zaufanym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. Wyróżnienie „Dobra Marka 2024” jest drugą z rzędu, a trzecią w ogóle nagrodą z tego programu uzyskaną przez Shell Helix. Pierwszy raz miało to miejsce w 2017 roku.


Oleje silnikowe Shell Helix są znane z doskonałej wydajności, innowacyjności i niezawodności. Bogata oferta produktów tej marki to efekt nieustających badań i rozwoju ukierunkowanych na zapewnienie optymalnej ochrony i wydajności silnika w każdych warunkach. Dzięki zaawansowanym technologiom, wysokiej jakości olejom bazowym i optymalnie dobranym dodatkom, Shell Helix jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom kierowców.


Shell 2Lukasz Radzyminski"Wyróżnienie „Dobra Marka” jest dla nas nie tylko zaszczytem, ale również motywacją do dalszego doskonalenia naszych produktów. Dziękujemy naszym klientom za ich zaufanie i wsparcie, które sprawiają, że marka Shell Helix jest jedną z najbardziej cenionych na polskim rynku. Obiecujemy kontynuować naszą misję dostarczania olejów silnikowych najwyższej jakości, które często nie tylko spełniają, ale również przewyższają oczekiwania klientów. Jestem przekonany, że dzięki ciągłemu rozwojowi i dbałości o jakość, Shell Helix pozostanie niekwestionowanym liderem w dziedzinie olejów silnikowych – powiedział Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska.


Shell Helix to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie, w pełni syntetyczne oleje silnikowe dostępne na polskim rynku. Są wytwarzane z gazu ziemnego przy wykorzystaniu opatentowanej technologii Shell PurePlus. Ich stosowanie przekłada się na lepsze osiągi, ochronę i żywotność jednostki napędowej1 oraz ograniczenie spalania paliwa2. Oleje Shell Helix mają aprobaty i rekomendacje wszystkich wiodących producentów samochodów na świecie. Służą do pierwszego zalania silników wielu uznanych producentów.

Shell Helix Ultra 0W
Tegoroczny medal „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” oraz nagroda „Dobra Marka XV-lecia” są kolejnymi z serii wyróżnień przyznanych Shell Helix przez konsumentów i specjalistów z branży motoryzacyjnej. Na początku roku marka otrzymała złoty Laur Konsumenta 2024. Wcześniej dostępny w gamie Shell Helix olej do pojazdów hybrydowych Shell Helix Hybrid został wyróżniony w plebiscycie branżowego magazynu „autoEXPERT”.


Więcej informacji o olejach silnikowych Shell Helix można znaleźć na stronie www.shell.pl/helix.

 


1. Doskonała ochrona przed naprężeniami i zużyciem silnika w ekstremalnych temperaturach, w porównaniu ze specyfikacją API SP.
2. W oparciu o wyniki zużycia paliwa ACEA M111 w porównaniu z olejem referencyjnym dla branży.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Maszyny Janome ponownie wyróżnione tytułem Super Marka oraz godłem Marka XV-lecia!

  W 2024 roku firma Janome ponownie otrzymała wyróżnienie przyznawane w plebiscycie Dobra Marka: tytuł Super Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma oraz bardzo prestiżowy tytuł: Marka XV-lecia.

  Nagrody te wręczane są podmiotom, które posiadają ugruntowaną pozycję na naszym rynku. Markom charakteryzującym się nieustającym zaufaniem klientów, niesłabnącą renomą oraz ponadprzeciętną jakością. Co ważne - tytuł Marka XV-lecia - to pierwsze takie wyróżnienie przyznane w kategorii maszyn do szycia.

   
 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.