Marka MDV, pionier innowacyjnych technologii w zakresie systemów klimatyzacji, zapewniających doskonałe warunki zarówno w domu, jak i w pracy została wyróżniona tytułem Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

 

 

MDV mailing Dobra Marka2

 

Oferta MDV to nie tylko szeroki wachlarz zaawansowanych jednostek klimatyzacyjnych - to także zaangażowany zespół ekspertów gotowych sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Dzięki ich wsparciu sprzedażowemu, projektowemu oraz serwisowemu, klienci mają pewność, że ich potrzeby są priorytetem i wszystkie zostaną spełnione kompleksowo.


MDV – historia marki w świecie klimatyzacji

MDV1 Aroma 1MDV to renomowana marka specjalizująca się w urządzeniach klimatyzacyjnych, które zostały wprowadzone na rynek w 1999 roku jako część linii produktów komercyjnych CAC (Commercial Air-Conditioning). Początkowo skupiała się głównie na dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań i komponentów przeznaczonych dla sektora biznesowego i przemysłowego, takich jak systemy VRF, jednostki wodne, klimakonwektory czy jednostki kondensacyjne.


Od 2001 roku marka MDV poszerzyła swoją ofertę, włączając do swojego portfolio klimatyzatory domowe. Dzisiaj stale inwestuje w nowe technologie i wykorzystuje zaawansowane rozwiązania w celu tworzenia energooszczędnych, ekologicznych, intuicyjnych w obsłudze i przede wszystkim niezawodnych urządzeń. Wśród urządzeń MDV wyróżnić można między innymi klimatyzator Aroma z WiFi w standardzie. Ten klimatyzator nie tylko schłodzi lub ogrzeje pomieszczenie. Można w nim zamontować dodatkowy filtr, dzięki któremu w całym pomieszczeniu unosić się będzie delikatny zapach jaśminu.

 

Poznaj ofertę MDV – odkryj nowoczesne rozwiązania w branży HVAC

MDV oferuje również kompleksowe systemy klimatyzacji dedykowane do użytku domowego, sklepowego oraz przemysłowego. Dzięki temu, klienci mogą znaleźć odpowiednie rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb, niezależnie od rodzaju obiektu czy jego przeznaczenia.


MDV 2Serie urządzeń, które są dostępne w Polsce:

Seria SPLIT to jednostki ścienne, przeznaczone do montażu na ścianie. Charakteryzują się one cichą pracą, szybkim chłodzeniem i ogrzewaniem oraz wysoką efektywnością energetyczną, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem do mieszkań lub domów.

Seria MULTI umożliwia podłączenie od 2 do 5 jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej, z których każda może działać niezależnie. Taka konfiguracja pozwala na indywidualne chłodzenie lub ogrzewanie poszczególnych pomieszczeń, co przekłada się na znaczne oszczędności energii elektrycznej. Jest to wygodne rozwiązanie, szczególnie w przypadku potrzeby klimatyzacji wielu pomieszczeń mieszkalnych lub biurowych.

Seria OFFICE oferuje szeroki wybór jednostek wewnętrznych zaprojektowanych z myślą o osiągnięciu optymalnej wydajności chłodzenia lub ogrzewania, zapewniając komfortową pracę. Przeznaczone są one do różnych rodzajów obiektów komercyjnych, takich jak biura, sklepy czy restauracje.

Seria VRF To modułowy system klimatyzacji, który umożliwia podłączenie wielu jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej. Bogaty wybór jednostek wewnętrznych pozwala na kompleksową integrację systemu z bryłą budynku, przy zachowaniu estetyki zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, przy minimalnym poziomie hałasu. Systemy VRF znajdują zastosowanie w różnych typach budynków, od hal produkcyjnych i przemysłowych po montażowe.


MDV nieustannie poszerza swoją obecność nie tylko na rodzimym rynku, lecz także za granicą, gdzie zdobywa uznanie, wdrażając innowacje m.in. w Czechach, Słowacji czy na Islandii.

Dołącz do ich świata komfortu i zaufaj marce MDV, która kreuje przyszłość komfortowej klimatyzacji!

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Maszyny Janome ponownie wyróżnione tytułem Super Marka oraz godłem Marka XV-lecia!

  W 2024 roku firma Janome ponownie otrzymała wyróżnienie przyznawane w plebiscycie Dobra Marka: tytuł Super Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma oraz bardzo prestiżowy tytuł: Marka XV-lecia.

  Nagrody te wręczane są podmiotom, które posiadają ugruntowaną pozycję na naszym rynku. Markom charakteryzującym się nieustającym zaufaniem klientów, niesłabnącą renomą oraz ponadprzeciętną jakością. Co ważne - tytuł Marka XV-lecia - to pierwsze takie wyróżnienie przyznane w kategorii maszyn do szycia.

   
 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.