Firma THOMAS produkuje odkurzacze piorące i tradycyjne o dużej mocy ssania oraz z innowacyjnymi systemami filtracji. Asortyment marki został nagrodzony godłem Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

THOMAS foto

 

Wśród topowych produktów brandu znajdują się odkurzacze z serii Dry Box Amfibia, które oprócz ogromnej mocy 1700W posiadają także dwa systemy filtrowania tworząc tzw. odkurzacz hybrydowy. Zastosowana w nim filtracja wodna zapewnia niezmienną moc ssania i niesamowitą skuteczność oczyszczania domu z alergenów, kurzu i przykrych zapachów.

 

THOMAS Hartbodenreinigung

 

Filtr wodny THOMAS charakteryzuje się unikalną technologią, która sprawia, że już od samego początku procesu odkurzania powietrze zasysane do wnętrza urządzenia jest nawilżane za pomocą specjalnego systemu dysz (Wet Jet System). Układ ten tworzy specjalny płaszcz wodny, przez który muszą przejść wszystkie zanieczyszczenia. W ten sposób kurz, brud i niechciane zapachy od razu są neutralizowane (sklejane) w wodzie, szybciej lądują w pojemniku i nie wydostają się z powrotem do pomieszczenia. Co więcej, do odkurzania potrzebujemy tylko 1 litr wody! Warto dodać, że sam proces sprzątania jest niezwykle skuteczny.


Produkty THOMAS zostały wyposażone  także w filtr cyklonowy,  który został zaprojektowany, tak aby ułatwiać separację dużych zanieczyszczeń od drobnego kurzu. Dzięki temu w trakcie czyszczenia urządzenia brudny pył nie wzbija się w powietrze i nie wraca do pomieszczenia, jak zazwyczaj ma to miejsce w przypadku tradycyjnych odkurzaczy workowych lub bezworkowych.

 

THOMAS

 

W filtrze cyklonowym opracowanym przez THOMAS duże zanieczyszczenia są zatrzymywane w największej, środkowej komorze,  którą możemy bardzo łatwo opróżnić. Służy do tego specjalne zamknięcie w przedniej części pojemnika, umożliwia ono usunięcie zawartości  komory bez konieczności otwierania pokrywy filtra. Właśnie dlatego drobny kurz wciąż pozostaje szczelnie zamknięty. A czynność możemy wykonywać codziennie, po każdym odkurzaniu. Natomiast pozostały w urządzeniu lotny pył i kurz jest przenoszony do dwóch oddzielnych komór gdzie, za pomocą 12 filtrów cyklonowych, zostaje odfiltrowywany z powierza.

 

THOMAS MULTI CLEAN X10

 

Warto dodać, że znaczna część asortymentu THOMAS to odkurzacze piorące. Do każdego urządzenia dołączono szeroki  zestaw końcówek, które pomogą w usunięciu nawet najbardziej opornych i umiejscowionych w niedostępnych miejscach plam na dywanie czy kanapie. Dzięki nim sprzątanie staje się dużo łatwiejsze!


THOMAS zadba też o delikatne podłogi w naszych domach. W niektórych zestawach znajduje się innowacyjna szczotka Aqua Stealth. Dzięki niej jednocześnie odkurzamy, myjemy i osuszamy podłogę. Rozwiązanie to sprawia, że nawet delikatne parkiety będą czyste i zadbane.

 

THOMAS AMFIBIA PET POLSTERSAUGEN MIT KATZE 1

 

Odkurzacze THOMAS są produkowane z myślą o potrzebach klientów. Zamontowane w nich systemy filtracji zapewniają czyste i zdrowe powietrze, również w  domach osób, które zmagają się z alergiami. Dodatkowo marka przywiązuje dużą wagę do potrzeb miłośników zwierząt. Funkcje prania oraz mnogość końcówek do usuwania sierści z pewnością będą pomocne przy codziennym sprzątaniu bałaganu robionego przez futrzastych podopiecznych.


Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem

produktów na stronie www.robert-thomas.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Maszyny Janome ponownie wyróżnione tytułem Super Marka oraz godłem Marka XV-lecia!

  W 2024 roku firma Janome ponownie otrzymała wyróżnienie przyznawane w plebiscycie Dobra Marka: tytuł Super Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma oraz bardzo prestiżowy tytuł: Marka XV-lecia.

  Nagrody te wręczane są podmiotom, które posiadają ugruntowaną pozycję na naszym rynku. Markom charakteryzującym się nieustającym zaufaniem klientów, niesłabnącą renomą oraz ponadprzeciętną jakością. Co ważne - tytuł Marka XV-lecia - to pierwsze takie wyróżnienie przyznane w kategorii maszyn do szycia.

   
 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.