Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.


Produkty Bonifraterskie WIZUAL CERTYFIKATY wnetrze 2

Godło "Dobra Marka" jest jednym z najbardziej cenionych wyróżnień w polskim przemyśle spożywczym. Przyznawane jest markom, które wyróżniają się doskonałymi produktami, dbałością o jakość, etykę biznesową i innowacyjność. Produkty Bonifraterskie® od lat zdobywają uznanie konsumentów dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom, tradycyjnym recepturom i zaawansowanym procesom produkcji.


Firma Boni Fratres Pharmaceutical od lat działa na rynku farmaceutycznym i oferuje szeroki asortyment wyrobów, które cieszą się ogromnym uznaniem wśród klientów. Produkty Bonifraterskie® to naturalne preparaty tworzone na bazie receptur Braci Zakonu Szpitalnego Bonifratrów. Podstawą Produktów Bonifraterskich® są naturalne, ziołowe ekstrakty znane ze swych dobroczynnych właściwości. W skład bogatej oferty wchodzą: suplementy diety, kosmetyki, produkty spożywcze oraz leki OTC. Zróżnicowana forma podania w postaci mieszanek ziołowych, syropów, tabletek, pastylek, herbatek oraz naturalnych soków bez konserwantów pozwala spełnić najwyższe wymagania w zakresie odpowiedniej suplementacji.

 

Produkty bonifraterskie

To co wyróżnia Produkty Bonifraterskie® spośród innych marek na rynku, to zamiłowanie do tradycji i staranne dbanie o jakość składników. Wyjątkowość marki Produkty Bonifraterskie® opiera się na 400 letniej tradycji ziołoleczniczej Zakonu Bonifratrów, która ze względu na swoje solidne korzenie będzie trwać i rozwijać się na rynku.

 

Produkty Bonifraterskie Prezes Elzbieta Okrasa
Elżbieta Okrasa – Prezes spółki Boni Fratres Pharmaceutical:

„Dla mnie jako prezesa spółki Boni Fratres Pharmaceutical jest to ogromne wyróżnienie i dowód na ciężką pracę oraz zaangażowanie całego zespołu, który wspólnie dąży do sukcesu.


Nasza firma zawsze dążyła do stawania się najlepszą w swojej dziedzinie, a otrzymanie tego prestiżowego wyróżnienia jest dla nas potwierdzeniem, że jesteśmy na dobrej drodze. Jest to także dowód na to, że nasze wartości i misja są cenione przez naszych klientów, partnerów biznesowych i społeczność jako całość.


Jesteśmy świadomi, że Dobra Marka 2023 dla Produkty Bonifraterskie® to nie tylko etykietka, ale również zobowiązanie do utrzymywania najwyższych standardów jakości, innowacyjności i odpowiedzialności społecznej. Przez lata nieustannie pracowaliśmy nad doskonaleniem naszych produktów i usług, dostarczając naszym klientom rozwiązania, które naprawdę spełniają ich oczekiwania.


Jednak nie mogę przypisywać tego sukcesu tylko sobie i zarządowi. Chciałbym podziękować każdemu członkowi naszej organizacji, od pracowników administracyjnych po dział marketingu i sprzedaży, od naszych projektantów po zespół obsługi klienta. Szczególne podziękowania kieruję do Braci Bonifratrów, którzy swoją wiedzą fitoterapeutyczną oraz doświadczeniem wspierają nas w działaniach.


Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i wiem, że dzięki naszemu poświęceniu, determinacji i zespołowemu duchowi, osiągniemy jeszcze więcej sukcesów.”


Otrzymanie godła "Dobra Marka" jest ukoronowaniem wieloletniej pracy i zaangażowania marki Produkty Bonifraterskie®. To potwierdzenie ugruntowanej pozycji na rynku oraz wysokiej wartości ich produktów. Konsumentom, którzy wybierają Produkty Bonifraterskie®, przyznając im swoje zaufanie, nagroda ta daje pewność, że wybierają produkty najwyższej jakości.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.