Cyfryzacja to już chleb powszedni. Kalendarz w telefonie lub notatnik w laptopie jest wygodny. Może nawet myślisz, że tradycyjny kalendarz to przeżytek? My wiemy swoje. Papier Cię nie zawiedzie.

 

EDICA Foto

 

Zawsze działa, bo prąd mu niepotrzebny. Fakt, nie łączy się z Internetem, ale to może nawet lepiej? Na dodatek daje takie możliwości personalizacji, jakich cyfrowa technologia nie posiada, a już na pewno nie w tak przystępnej cenie.

 

Kalendarz lub notatnik to świetne narzędzia pracy i nośniki reklamy. Mamy dla Ciebie bogatą kolekcję wszystkich elementów składających się na idealny kalendarz. Wystarczy wybrać. Otrzymasz nienachalny reklamowy gadżet, który będzie promował Twoją markę przez przynajmniej rok i to bez dodatkowych kosztów. Będzie jak małe dzieło sztuki, a sztuka i biznes to dobra para!

 

Czy myślisz czasem o papierowym, tradycyjnym notatniku, jako zapisie Twojego życia? Patrzysz na niego jak na narzędzie, które pozwala się lepiej zorganizować, to co ważne zatrzymać w pamięci?

 

Dlaczego warto mieć notatnik? Natychmiast zapiszesz ważny szczegół, zrobisz swobodny szkic, zanotujesz istotne informacje, które w natłoku spraw mogłyby umknąć pamięci. Pracując w skupieniu, wygodnie zapiszesz swoje ważne przemyślenia. Może być, jak Twój najbliższy przyjaciel. Dodatkowo może być taki, jaki chcesz.

 

Wyobraź sobie, że ma okładkę w wybranym przez Ciebie kolorze, odpowiednio dobrane dodatki, pod palcami czujesz gładkość kartek, wystarczająco grubych, żeby tusz długopisu czy pióra nie przebijał na drugą stronę. Ma jeszcze ten szczególny, indywidualny rys, bo na okładce wytłoczone jest logo Twojej firmy, imię i nazwisko, ważny symbol, albo motywująca do działania myśl. Cały czas w zasięgu wzroku, gotowy zachować w pamięci to, co dla Ciebie najważniejsze.

 

Jesteśmy niestrudzeni w szukaniu rozwiązań, które zaskakują i uszczęśliwiają naszych klientów. Spełniamy indywidualne życzenia, aby Twój produkt był niepowtarzalny. Nasi eksperci od kalendarzowej ergonomii (absolutni entuzjaści i praktycy) dbają o przemyślane i dobrze rozplanowane wnętrza oraz dobór praktycznych dodatków podnoszących komfort użytkowania. Jakość to fundament naszej działalności. Jednym słowem – gwarantujemy Ci spokój ducha.

 

Współpracę z uznaną, rozpoznawalną marką, stabilną, doświadczoną firmą ze świetną kadrą, która bierze odpowiedzialność za to co robi.

 

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz idealny notatnik dla siebie i z łatwością zamówisz personalizowane prezenty dla swoich najbliższych. Obsługujemy zarówno indywidualne osoby jak i firmy. Można zamawiać po 1 sztuce, z możliwością znakowania okładek. Myśląc o prezentach – nie tylko firmowych, ale również prywatnych – warto obejrzeć produkty premium. Wyobraź sobie elegancki notes z imieniem i nazwiskiem obdarowanego. Czyż może być bardziej osobisty prezent?

 

Monika Pawlaczyk

 

Edica logo

 

 

Pojedyncze produkty ze znakowaniem

kup przez Internet: sklep.edica.pl

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Maszyny Janome ponownie wyróżnione tytułem Super Marka oraz godłem Marka XV-lecia!

  W 2024 roku firma Janome ponownie otrzymała wyróżnienie przyznawane w plebiscycie Dobra Marka: tytuł Super Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma oraz bardzo prestiżowy tytuł: Marka XV-lecia.

  Nagrody te wręczane są podmiotom, które posiadają ugruntowaną pozycję na naszym rynku. Markom charakteryzującym się nieustającym zaufaniem klientów, niesłabnącą renomą oraz ponadprzeciętną jakością. Co ważne - tytuł Marka XV-lecia - to pierwsze takie wyróżnienie przyznane w kategorii maszyn do szycia.

   
 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.