Zwierzęta domowe traktujemy jak członków rodziny. Chcemy zapewnić im najlepsze warunki, optymalną dietę, ciekawe zabawki oraz komfortowe akcesoria. Dlatego w trakcie zakupów produktów dla psa lub kota warto sięgać po te sprawdzone, które zapewnią mu świetną zabawę i równocześnie będą dla niego bezpieczne.

Zoo Factory grafika 1

Dobrym wyborem w zakresie akcesoriów dla zwierząt są produkty polskiej marki Hilton. Brand istnieje od ponad 30 lat i, co istotne, cały czas poszerza swój asortyment. W  jego portfolio znajdziemy ponad 200 artykułów przeznaczonych dla psów i kotów, tj. żwirki (bentonitowe, drewniane i silikonowe), przysmaki i przekąski (treserki, kości, gryzaki), zabawki, produkty higieny (szampony, szczotki), smycze, obroże, legowiska oraz akcesoria dodatkowe (kuwety, łopatki, transportery, miski). Dzięki zróżnicowanej ofercie oraz wysokiej jakości produktów Hilton jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych brandów w branży i skutecznie konkuruje z zagranicznymi koncernami. Ogromnym atutem polskiej marki jest również jej dostępność, możemy ją spotkać w sklepach zoologicznych oraz popularnych marketach. Dzięki m.in. tym atutom artykuły z logo Hilton zostały w tym roku wyróżnione tytułami Dobra Marka  2022 – Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2022 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

 

Zoo Factory grafika 2Elastyczne i nowoczesne podejście oraz dobrze zorganizowany system dostaw sprawiają, że produkty tej marki pozostają w czołówce innowacji w branży przekąsek i akcesoriów dla zwierząt w Polsce.

 

Produkty Hilton, oprócz rynku polskiego, dostępne są w wielu krajach europejskich, brand mocno inwestuje w eksport, w tym celu dostosowuje  również opakowania, dlatego znajdziemy na nich opisy produktów w kilku językach. – W firmie Zoo Factory, która jest właścicielem marki Hilton, jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty sprawiają wiele radości psom i kotom w całej Polsce i poza nią. Staramy się słuchać klientów, prowadzimy obserwację rynków zagranicznych, z których czerpiemy inspiracje – mówi Monika Gliga  z działu marketingu Zoo Factory Sp. z o.o., i dodaje: – Naszym celem jest  pokazanie, że polskie produkty dla zwierząt mogą być nowoczesne i niedrogie. Nie boimy się wyzwań, często wprowadzamy na rynek całkiem nowe artykuły, np.  kilkanaście lat temu, marka Hilton jako pierwsza w kraju umieściła w swojej ofercie żwirek silikonowy.

 

Wśród ostatnich nowości, które uzupełniły portfolio brandu znajdziemy m.in. żwirki z serii black and white (zawierające biały bentonit oraz węgiel aktywny) i multigrano (produkowany w technologii zero waste) oraz linie naturalnych przysmaków. Stale również urozmaicane są zabawki i akcesoria przeznaczone dla zwierząt.  

 

Zoo Factory, oprócz marki Hilton, w ofercie posiada przeznaczone dla gryzoni i ptaków produkty Animals. Dodatkowo, przedsiębiorstwo świadczy usługi produkcji pod marką własną danego klienta.

 

Małgorzata Bachórz

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.