5 Posiłków Dziennie to catering dietetyczny z największym wyborem menu w Polsce. Konsumenci każdego dnia mają możliwość skomponowania dań spośród 37 różnych pozycji. Wszystkie zmiany można dokonywać w wygodnej aplikacji oraz panelu klienta, który jest dostępny także na komputerach. To także możliwość zmiany adresu oraz terminu dostawy w trakcie trwania zamówienia.

 

 

Od samego początku swojej działalności serwis 5 Posiłków Dziennie stawia na smak oraz jakość potraw. – Posiłki, które tworzymy mają spełniać 5 podstawowych kryteriów: muszą być zdrowe, przygotowane z najwyższej jakości składników, pochodzących od lokalnych i sprawdzonych dostawców, stworzone z autorskich receptur, odpowiednio zbilansowane oraz po prostu smaczne. Ten ostatni aspekt jest niezmiernie ważny, bowiem jako marka 5 Posiłków Dziennie postawiliśmy sobie za cel przeniesienie restauracyjnej jakości i smaku do pudełek, co poświadczać może fakt, że jako pierwszy catering w Polsce zgłosiliśmy kandydata do jednego z najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych na świecie – Bocuse d’Or. Polską selekcję tego właśnie konkursu w 2019 i w 2021 roku wygrał nasz szef kreatywny – Jakub Kasprzak – mówi Paweł Jóźwik.

 

 

Posiłki trafiają do klientów z jednego z najnowocześniejszych zakładów tego typu w Polsce, który został oddany do użytku w lipcu 2021 r. W nowym obiekcie zastosowane są najwyższe standardy higieniczne, wdrożono system HACCP, tunele chłodzenia szokowego, najnowocześniejsze maszyny produkcyjne oraz system filtracji powietrza i mycia centralnego. Zakład nie tylko spełnia restrykcyjne europejskie normy, ale też wdraża zupełnie nowe rozwiązania w kwestii jakości i technologii wśród producentów cateringów dietetycznych. Firma jako jedyny catering dietetyczny posiada międzynarodowy Certyfikat Czystszej Produkcji oraz została wyróżniona tytułem Zdrowej Marki Roku 2021. Każdego dnia dostarczamy nasze posiłki do 2,8 tys. miejscowości w całej Polsce. Są to duże miasta, takie jak: Poznań, Gdańsk, Warszawa, Wrocław, Katowice, Sopot, Bydgoszcz czy Zielona Góra, ale także mniejsze miejscowości, jak Kalisz, Kobyłka, Ostrów Wielkopolski, Konstancin, Konin, Swarzędz, Jarocin czy Pleszew.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.