AKSIL Fabryka Specjalistycznych Wyrobów Lakierowych sp. z o.o. z Dębicy zajmuje się produkcją farb i impregnatów.           

Firma specjalizuje się w produkcji farb do malowania w szczególności powierzchni betonowych. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych wyrobów AKSIL jest marka farb AKSILBET. W ofercie tej marki znajdziemy produkty do malowania powierzchni betonowych  takich jak: ogrodzenia, dachówki betonowe, betonowe ekrany akustyczne przy drogach.

Marka AKSILBET w tym roku otrzymała dwa specjalne wyróżnienia przyznawane w Programie Dobra Marka: odznaczenie Super Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma, które otrzymują wielokrotni Laureaci plebiscytu oraz tytuł Polska Dobra Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma, wręczany najlepszym polskim produktom i firmom.

Drugą specjalnością AKSIL są farby AKSIKOR przeznaczone do malowania i renowacji dachów z blachy. Marka ta również otrzymała w tym roku podwójne wyróżnienie Dobra Marka 2021 oraz Polska Dobra Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

Dodatkowo w ofercie firmy znajdziemy wiele innych produktów dla budownictwa, m.in.: impregnaty do kostki brukowej, do powierzchni z piaskowca, farby do posadzek betonowych czy farby tablicowe i kredowe.


Więcej o firmie AKSIL i jej produktach: https://aksil.pl/

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.