Za realizację naszych życiowych marzeń niekiedy odpowiada zwykły przypadek... Ale znacznie częściej wynika ona z dobrego planu, przygotowania i determinacji. W ten właśnie sposób w ramach firmy Meble Marzenie stworzyliśmy markę Comforteo, oferującą materace, łóżka tapicerowane, łóżka kontynentalne i szereg akcesoriów do nich.

 Comforteo_1

 

comforteo_logo

 

 

Na naszych produktach śpią klienci w niejednym zakątku świata – od Japonii i Mongolii na Wschodzie, po Francję i Irlandię na zachodzie. W Polsce współpracujemy z blisko trzystoma sklepami partnerskimi, ale też we współpracy z nimi docieramy bezpośrednio do klientów indywidualnych poprzez sklep internetowy Comfort4u.eu.

 

 

Co nas wyróżnia?

Z jednej strony produkt powinien być jak najwyższej jakości, co z pozoru brzmi jak komunał. Jednakże niejedna firma pod wpływem ogromnej presji konkurencyjnej szuka dróg na skróty, obniżając ceny przez stosowanie tańszych surowców. To z pewnością nie jest droga, którą chciałaby podążać marka Comforteo. Naszą odpowiedzią na wyścig cenowy jest inwestowanie w rozwój. Przykładem niech będą tu choćby trwające prace nad budową nowego, wielkiego i nowoczesnego zakładu, z dużym udziałem automatyzacji i robotyzacji. To zwiększenie potencjału produkcyjnego i precyzji jego wykonania pozwali nam sprostać tej trudnej rywalizacji na rynku.

Kolejną cechą charakterystyczną naszej oferty jest dbałość o rozległą i precyzyjną komunikację z klientem. Wychodzimy z założenia, że taki przekaz musi być rzetelny i interesujący, aby dotarł do świadomości odbiorcy. Dotyczy to wielu aspektów – od szeroko rozumianej promocji, poprzez porady konsultantów, aż po inspirowanie i sygnalizowanie nowych, ciekawych właściwości w mediach zewnętrznych. A trzeba tu zaznaczyć, że zwłaszcza tematyka „materacowa” jest niezwykle obszerna i może sprawiać spore kłopoty osobie spoza branży.

I wreszcie trzecim spośród najważniejszych wyróżników marki Comforteo jest troska o zapewnienie szerokiego wyboru opcji dla klientów. Widać to przede wszystkim w wielości i wielorakości proponowanych przez nas łóżek i materacy. Jeśli dodamy do tego, że większość modeli ma możliwość personalizacji mnóstwa detali, to pokaże to skalę naszej elastyczności wobec ostatecznego odbiorcy.

A jak ten szeroki wybór wygląda w praktyce? Pokażmy to na kilku przykładach z oferty marki Comforteo.

 

Materace dla sportowców

Ponad połowa Polaków uprawia jakiś sport. Być może nawet trzy czwarte czytelników tego portalu? Niekoniecznie wyczynowo – może być amatorsko, nieregularnie, w dbałości o kondycję, albo wygląd, itd. Co prawda pandemia spowodowała ostatnio spadek tej aktywności, ale wydaje się, że jest on raczej tymczasowy. Comforteo nie tylko wspiera wybranych sportowców (od amatorów po olimpijczyków), ale też oferuje dla każdego materace idealne dla szybkiej regeneracji po treningach.

Jest to szalenie istotne! Głęboki i odpowiednio długi sen jest jednym z najważniejszych czynników odzyskiwania sił po treningu. To z kolei wymaga stosownego materaca, który ponadto zapewni nam właściwe podparcie różnych partii mięśni, odciążenie kręgosłupa, prawidłowe krążenie krwi i swobodne oddychanie skóry. To właśnie z myślą o osobach aktywnych fizycznie (zawodowo i amatorsko) powstała nasza kolekcja Comforteo Sport Style – pierwsza taka na polskim rynku. W jej skład wchodzą materace Pro Dynamic H3, Pro Dynamic H4 oraz Agostino.

 

comforteo_2

 

Luksusowe materace

Z roku na rok coraz większym zainteresowaniem cieszą się nasze materace z najwyższej półki, gdzie udaje się nam pogodzić komfort uzyskiwany dzięki najlepszej jakości surowców, szczególną elegancję i relatywnie niską ceną… oczywiście: jak na produkt tak wysokiej klasy. Do tej kategorii należy m.in. model Verso, posiadający unikalne sprężyny Multi-Multi-Pocket (1000 szt/m2), nakładkę zintegrowaną na stałe z materacem, a przy tym piękne hafty, obszycia i lamówki.

Innym przykładem może być materac Sergio o dwóch poziomach sprężyn (niżej bonellowe, wyżej kieszeniowe o siedmiu strefach twardości), co w odpowiednim połączeniu z zaawansowanymi technologicznie piankami daje w efekcie wygodę łóżka kontynentalnego.
Należy też wspomnieć o  modelu Gustavo stylizowanym na wzór materacy popularnych w świecie anglosaskim. Jego unikatowy wygląd znakomicie koresponduje z bezprecedensowym komfortem, do uzyskania którego wykorzystano wiele warstw materiałów o różnym stopniu sprężystości – w tym również sprężyny kieszeniowe typu Multipocket o siedmiu strefach twardości.

 

Materace dbające o zdrowie

Chodzi o wszelkiego rodzaju modele o zwiększonych atrybutach prozdrowotnych, jak np. antyalergiczne, antybakteryjne, ortopedyczne, masujące, chłodzące (bądź przeciwnie), a nawet pomagających goić drobne otarcia naskórka… W zależności od potrzeb klienta może on sobie dobrać wielorakie zestawy powyższych cech zawarte w różnorodnych materacach. Wybór jest bardzo duży. Tu właśnie nieocenione okazują się wskazówki z materiałów marketingowych i podpowiedzi naszych konsultantów.

 

comforteo_3Łóżka tapicerowane

Ważnym asortymentem oferowanym przez markę Comforteo są łóżka tapicerowane. Jako jedna z niewielu polskich firm na rynku dajemy klientowi możliwość daleko idącej personalizacji takiego łóżka w zakresie nóżek, kształtu i grubości boków, albo wysokości zagłówka. Ostateczny odbiorca może też zdecydować, czy łóżko będzie posiadało pojemnik na pościel, albo stelaż posiadający funkcje ręcznej lub elektrycznej regulacji. W tym przypadku wyróżnia nas także solidność wykonania i łatwość montażu, a także pokaźny zasób tkanin i kolorów do wyboru.

Łóżkami tapicerowanymi wartymi odnotowania są z pewnością modele: Ariel, Cortina i Lancaster. Każde z nich cechuje odmienna stylistyka i gabaryty, ale łączy bardzo duża popularność wśród klientów.

 

Łóżka kontynentalne

Coraz większe uznanie w Polsce zyskują tzw. łóżka kontynentalne. W pewien sposób jest to połączenie oferty łóżek i materacy. Ta popularność wynika z dwóch powodów. Po pierwsze mało które posłanie może uzyskać tak duży stopień komfortu, jak warstwowy układ zwany właśnie „kontynentalnym”. Po drugie zaś ten produkt pozwala na zaoszczędzenie miejsca w sypialni (z uwagi na brak zastosowania ramy łóżka dookoła materaca), choć optycznie wydaje się większy, bardziej monumentalny i dostojny. Warto zaznaczyć, że marka Comforteo jest od lat jednym z najprężniej działających polskich eksporterów łóżek kontynentalnych do krajów Europy Zachodniej, gdzie produkt ten cieszy się ogromnym powodzeniem od blisko dekady.

Szczególnym powodzeniem cieszą się w tym zakresie modele: Astoria i Atlanta.

 

Ponadto meble tapicerowane

Oprócz łóżek i materacy nasza firma pod marką Meble Marzenie z dużym powodzeniem zajmuje się też produkcją zestawów wypoczynkowych do salonu. Również w tym przypadku cechuje nas różnorodność produktów pozwalająca dopasować się do potrzeb klienta. Narożniki, kanapy, wersalki z funkcją spania lub wypoczynku, albo w ogóle bez takiej możliwości, z regulowanymi zagłówkami, wielkimi pojemnikami na pościel, mało- lub wielkogabarytowe… długo musielibyśmy wymieniać. Jednak wszystkie odznaczają się wygodą, solidnym wykonaniem i dużym wyborem tkanin.

 

comfor4you_logo

 

Chcemy w ten sposób pomóc spełniać marzenia naszych klientów. To dlatego dużą część z nich stanowią tacy, którzy trafili do nas z polecenia swoich zaufanych znajomych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym comfort4u.eu lub w sklepach partnerskich.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.