Pupil Prime Quality  - polski smak

 

PUPIL FOODS 1

 

Pupil Prime Quality - to jedna z marek Pupil Foods. Jesteśmy polskim producentem karmy suchej i mokrej dla psów i kotów. Naszych czworonożnych przyjaciół traktujemy jak członków rodziny. Od 25 lat gotujemy dla nich tak, jak dla siebie – zdrowo i z miłością, zatem istotnie możemy powiedzieć, że jedzenie, które serwujemy jest „smakiem przyjaźni”. Stawiamy na najwyższą jakość. By ją osiągnąć powołaliśmy Pupil Instytut Żywienia Zwierząt, angażujący lekarzy weterynarii, behawiorystów, biologów i dietetyków specjalizujących się w dziedzinie żywienia zwierząt. Nagrodzona karma jest więc efektem kompilacji dogłębnej wiedzy, lat doświadczeń, inwestycji i zaangażowania. Doskonale skonstruowana receptura i mnogość smaków, oto tajemnica radosnych mlaśnięć.


Potrzeby klienta
Wsłuchujemy się uważnie w potrzeby coraz bardziej świadomego odbiorcy, a ten szuka czegoś szczególnego, dedykowanego właśnie jego indywidualnym potrzebom. Stąd specjalizacja i premiumizacja wszelkich dóbr ma wyraźnie stałą tendencję wzrostową. Mając świadomość tych mechanizmów nieustannie doskonalimy swoje receptury tak, by smakowitość i wysoka strawność naszych karm odpowiadała nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Współczesny odbiorca ma coraz mniej czasu, ceni sobie wygodę, zatem handel elektroniczny stał się silnym kanałem sprzedaży. Dzięki e-commerce można więc bezpiecznie i bez wychodzenia z domu kupić nasze produkty z gwarancją szybkiej dostawy pod same drzwi. Nasz sklep www.pupilkarma.pl nieustannie się rozwija, dbamy o jego czytelność i atrakcyjność przekazu, a przede wszystkim niezawodność.


Nowa rzeczywistość – nowe oczekiwania


Obecna sytuacja nacechowana niedogodnościami związanymi z pandemią, nakreśla nową rzeczywistość. Izolacja powoduje poczucie osamotnienia. Coraz więcej osób chce przyjąć pod swój dach psa lub kota. Ogromną popularnością cieszą się też adopcje zwierząt. Kotów również przybywa, a te z kolei przez ciągłą obecność człowieka w domu, do której nasze mruczki przyzwyczajone nie były – stały się bardziej nerwowe. Stres, alergie, otyłość, słabsza odporność… Z tym wszystkim – podobnie jak ludzie – borykają się Pupile. Nasze światy – ludzki i zwierzęcy przenikają się wzajemnie. Rozumiemy doskonale funkcjonowanie we wspólnym ekosystemie, stąd sprawnie reagujemy na nowe okoliczności tworząc szerokie spektrum karm funkcyjnych.
https://bit.ly/2ZU1LnK


Polskie – najlepsze


PUPIL FOODS 2

 

Wyraźnie zmieniająca się świadomość konsumenta dotycząca pochodzenia produktu ogromnie nas cieszy. W składzie naszej karmy od zawsze bowiem znajdowały się wyłącznie naturalne i najlepszej jakości składniki, pozyskiwane od lokalnych dostawców, których dobrze znamy i z pełnym zaufaniem sięgamy po ich produkty. Z dumą podkreślamy więc, że „smak przyjaźni” Pupil Prime Quality  jest prawdziwie „smakiem polskości”. Jesteśmy stąd, nasza produkcja - od początku, przez wszystkie etapy, do finalnego produktu - odbywa się w Polsce.

 
Chronimy planetę

 

PUPIL FOODS 3

Myślenie przez pryzmat wspólnego dobra rodzi zmiany stylu życia na bardziej oszczędny i przyjazny środowisku. Świadome korzystanie z zasobów naturalnych, dokonywanie odpowiedzialnych decyzji konsumenckich - zaczynamy od siebie. Selektywna zbiórka odpadów, własna oczyszczalnia ścieków, nadzór nad zużyciem wody, monitoring emisji pyłów i gazów, autorskie kampanie i działania na rzecz ochrony środowiska, ekologiczne opakowania zbiorcze, nadruki nietoksycznymi farbami, papier pochodzący z wycinki odpowiedzialnej – wszystko to wpisuje się w abecadło działań Pupil Foods. No i nasza duma – pszczoły! Mamy własne ule, sadzimy miododajne rośliny. Prócz karmy dla psów i kotów mamy wiec swój miód i dżem mirabelkowy. Właśnie w takiej atmosferze - troski o wspólny dom – gotujemy smaczne posiłki dla naszych czworonogów.


Za wszystkim stoi człowiek

 

PUPIL FOODS 4
Produkowane przez nas karmy dla psów i kotów odpowiadają na różnorodne potrzeby coraz większej liczby - wiernych od pierwszego kęsa - odbiorców. Najwyższe standardy pozwalają nam z powodzeniem trafiać na rynki światowe, zaś dowodem wzrastającej popularności i uznania w Polsce jest choćby wyróżnienie linii Pupil Prime Quality tytułami: Polska Dobra Marka 2021 oraz Dobra Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma.


Modernizując, inwestując, przede wszystkim jednak pamiętamy, że za wszystkim stoi człowiek. Nie byłoby obecnego sukcesu, gdyby nie ludzie, którzy pracując w poczuciu misji i w oparciu o tradycję, na co dzień tworzą historię naszej firmy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.