Okres pandemii uświadomił nam jak istotne dla zachowania zdrowia jest przestrzeganie podstawowych zasad higieny. Już 30-sekundowe mycie dłoni wodą z mydłem, jak twierdzą eksperci, pozwala na pozbycie się nawet 99% bakterii i wirusów. Jednocześnie niezbędne jest wzmacnianie naszej odporności. Ale jak to zrobić? Sekretem jest na pewno dieta bogata w witaminy i mikroelementy. A tych najwięcej jest przecież w warzywach i owocach.  Lecz każde zakupy i przyniesienie świeżych owoców i warzyw to jednak spore ryzyko, że oprócz witamin będą na nich również niechciane gratisy – jak woski, pestycydy, kurz czy nawet bakterie i wirusy. Dłoni nie myjemy jedynie wodą. Ale co w przypadku owoców i warzyw? Mycie ich samą wodą, jak w przypadku dłoni, nie jest tu również najlepszym rozwiązaniem.

 

Mars i Venus 2 Czy słyszeliście Państwo wcześniej o naturalnym płynie do mycia w kuchni? Jednym, niezawodnym narzędziu do wszystkiego, które zawsze mamy pod ręką? My również nie. Dlatego postanowiliśmy go stworzyć! I udało nam się to doskonale.
Zadbamy nim o ręce, umyjemy dokładnie warzywa i owoce przed zjedzeniem, w dodatku umyjemy z jego pomocą drobne naczynia i inne powierzchnie kuchenne, jak na przykład blaty, które mają bezpośredni kontakt z żywnością.

 

Stworzyliśmy alternatywę dla płynów przepełnionych chemią, których od lat używaliśmy w domu!
Spróbuj więc dziś naszego naturalnego Bawełnianego Mydła Kuchennego o niezwykłej recepturze 3:1.
To mydło do rąk, płyn do zmywania i receptura do mycia warzyw i owoców. Trzy produkty w jednej butelce. W dodatku w 100% naturalne.

 

DLACZEGO BAWEŁNIANE?

Ponieważ zawiera rewelacyjny olej z nasion bawełny, w którym jest zdrowie, wszechstronność i moc.
Olej z nasion bawełny ze względu na swoje drogocenne właściwości i idealne proporcje kwasów tłuszczowych nienasyconych do nasyconych, wynoszącym 3:1, uważany jest przez wielu ekspertów z dziedziny zdrowia na całym świecie za jeden z najzdrowszych dla człowieka.


Doskonale odżywia oraz działa ochronnie na wrażliwą skórę. Łagodzi wszelkie podrażnienia i zmniejsza skłonność do ich występowania. Wyraźnie przyśpiesza procesy regeneracji skóry. Przy codziennych obowiązkach w domu staje się niezbędnym i naturalnym zabezpieczeniem dla dłoni, chroniąc je i pielęgnując. Dodatkowo ma laboratoryjnie potwierdzone działanie wygładzające dojrzałą cerę, poprzez intensywne jej nawilżenie.


Dla młodej skóry stanowi zabezpieczenie przed negatywnym odziaływaniem środowiska, odżywiając ją i odpowiednio natłuszczając, tworząc tym samym naturalną ochronę i barierę przed niepożądanymi czynnikami.
Sam olej z nasion bawełny jest niezwykle bogatym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz naturalnych tokoferoli, czyli witaminy E. Witamina E jest nazywana „witaminą młodości”. Jest głównym przeciwutleniaczem, który chroni ludzkie komórki przed utlenianiem się, czyli przed ich starzeniem się.
Olej bawełniany dzięki swoim wspaniałym właściwościom zalecany jest również dla cery alergicznej, suchej i wrażliwej. (więcej)


A DLACZEGO ‘MARS&VENUS’?

Bawełniane Mydło Kuchenne zostało stworzone przez wyjątkowy zespół składający się w połowie z kobiet i w połowie z mężczyzn. Połączyliśmy siły, aby nasz produkt mógł przeciwstawiać się przestarzałym stereotypom i umacniać pozytywne zmiany w postrzeganiu relacji damsko-męskich podczas codziennych domowych zajęć.
Wierzymy, że Kuchnia to wybitnie równościowe miejsce w domu, które sprzyja tworzeniu się niezwykłych relacji. Dlatego Mars&Venus to pierwsze społecznie zaangażowane naturalne mydło kuchenne, które zadba w niej o równouprawnienie i zacieśni Wasze domowe więzi.

Mars i Venus 1

Kiedy tworzyliśmy recepturę naszego Bawełnianego Mydła chcieliśmy, żeby było ono przede wszystkim wszechstronne, ale i jednocześnie naturalne.
I dlatego od samego początku, naśladując naturę, postanowiliśmy obdarzyć naszą recepturę męskim oraz kobiecym pierwiastkiem. To połączenie zapewniło jej wszechstronność. Bawełniane Mydło Kuchenne jest zatem silne i delikatne jednocześnie, a zarazem w pełni naturalne. Łączy w sobie funkcjonalność oraz niesie za sobą przesłanie: Kochajcie się i cieszcie się sobą wszędzie, gdzie jest to możliwe.


Każda kompozycja zapachowa to połączenie dwóch światów, jego i jej. Współgrają one idealnie ze sobą, tworząc wyjątkowo skuteczny duet w naszej niezwykłej recepturze.
Połączyliśmy naturalne składniki tak, aby w każdej butelce część reprezentowała mężczyzn i ich stanowczość, a druga część kobiety i ich delikatność. Albo odwrotnie!
Dlatego w połowie nasze Bawełniane Mydło Kuchenne to Mars, a w drugiej połowie to Venus! Nie rozstrzygamy, która połowa to ta lepsza.

 

I chociaż kobiety są z Venus, a mężczyźni z Marsa to chcieliśmy, żebyście spotkali się w połowie drogi. Tu na Ziemi. A najlepiej w kuchni! I dlatego od dziś Bawełniane Mydło Kuchenne jest wspólne.  Dzielcie się nim.

Dzięki temu, połączeni ze sobą w każdej butelce Mars i Venus zabiorą was w niezwykłą i pełną nowych doznań podróż po Waszej kuchni. Odkryjecie tam siebie na nowo.
Zmywanie jak przygoda miłosna? Nigdy byście się tego nie spodziewali!
Nasze Bawełniane Mydło Kuchenne to gwarantuje! (więcej)

 

RECEPTURA 3:1 – TO ‘PRZEWAGA DZIĘKI NATURZE’!

Po długim i intensywnym okresie wytężonej pracy udało nam się stworzyć w 100% naturalne mydło kuchenne o rozszerzonym zakresie działania. Wyjątkowa filozofia ‘3:1’ naszego Bawełnianego Mydła sprawia, że jest to pierwszy i jedyny w Polsce naturalny produkt, który łączy w sobie, aż trzy funkcje. Wszystko za sprawą opracowanej przez nas nowatorskiej i naturalnej receptury!

Po pierwsze. Nasze Bawełniane Mydło doskonale czyści i pielęgnuje dłonie, jednocześnie chroniąc je w trakcie wykonywania domowych zajęć.

Po drugie. Z łatwością pomoże skutecznie i bezpiecznie umyć naczynia oraz wszelkie powierzchnie kuchenne, dzięki zastosowaniu najnowszych, naturalnych środków czyszczących.

Po trzecie, także dzięki swojej w 100% naturalnej recepturze, nasze Bawełniane Mydło Kuchenne będzie również niezwykle pomocne przy myciu warzyw i owoców, bezpośrednio przed ich spożyciem. Produkty te, zanim trafią na sklepowe półki i finalnie do naszych domów, narażone są na kontakt m.in. ze środkami ochrony roślin, nawozami sztucznymi oraz wieloma innymi nieczystościami. A przecież nie myjemy rąk po przyjściu do domu jedynie pod bieżącą wodą – dlatego według większości lekarzy i dietetyków nie powinniśmy myć tylko wodą również warzyw i owoców przed ich spożyciem.

W trosce o Państwa zdrowie i zdrowie Państwa najbliższych, stworzyliśmy w pełni naturalne Bawełniane Mydło Kuchenne, tak aby po jego zastosowaniu, każdy mógł spożywać warzywa i owoce zdrowo i bezpiecznie, ale jednocześnie tak, by nie niszczyć ich drogocennych wartości odżywczych.


Dlatego umyjmy dokładnie np. jabłka przed ich zjedzeniem, mając na uwadze co działo się z nimi zanim trafiły do naszych rąk i cieszmy się beztrosko z każdego innego ulubionego owocu lub warzywa.
Naturalnie pomoże nam w tym Bawełniane Mydło Kuchenne. (więcej)


NAŚLADUJEMY NATURĘ!

W tym celu zastosowaliśmy przełomowy, naturalny olejek z nasion bawełny, dodatkowo wzbogaciliśmy go o najlepsze, naturalne olejki i ekstrakty, bogate w bioaktywne związki. Całość uzupełniliśmy jeszcze o naturalną alantoinę, a także o pro-witaminę B5 i wiele innych naturalnych dodatków. Wszystko po to, by stworzyć z naszego Bawełnianego Mydła Kuchennego niespotykane wcześniej wszechstronne i naturalne narzędzie do skutecznej i kompleksowej ochrony dłoni podczas domowych obowiązków oraz do utrzymywania w nieskazitelnej czystości samego domu. Zastąpiliśmy tym samym dwa popularne, syntetyczne produkty: mydło do rąk i płyn do naczyń, oraz wprowadziliśmy jednocześnie nową funkcjonalność w postaci naturalnego płynu myjącego do warzyw i owoców.
Dodatkowe korzyści jakie za tym idą to przede wszystkim oszczędność czasu, pieniędzy i miejsca w każdej kuchni.
Komfort, którego wcześniej nie doświadczyli Państwo w swojej kuchni i wygoda jaką zapewnia Bawełniane Mydło Kuchenne podczas codziennego użytkowania, odmieni Państwa postrzeganie tego miejsca i sprawi, że odkryją Państwo swoją kuchnię na nowo.

Mars i Venus 3

BAWEŁNIANE MYDŁO KUCHENNE NA RATUNEK!

Od dzisiaj nie muszą już Państwo stosować wyłącznie produktów przepełnionych chemią podczas domowych zajęć – nasze naturalne Bawełniane Mydło Kuchenne jest obecnie równie skuteczne, a jednocześnie zdrowsze i bezpieczniejsze dla naszej skóry, pożywienia oraz środowiska naturalnego. Bawełniane Mydło Kuchenne z pewnością przyczyni się też do zachowania go w lepszym stanie dla kolejnych pokoleń.


GWARANCJA OD MOSS!

Bawełniane Mydło Kuchenne zrodziło się z troski. Na początku z troski o naszych najbliższych. Dziś jednak chcemy podzielić się naszym Bawełnianym Mydłem Kuchennym również z Państwem i zatroszczyć się również o Was.
Bo wszyscy zasługujemy na to, żeby czerpać pełnymi garściami z doskonałości natury.

Mamy pewność, że efekty naszej wytężonej pracy przyczynią się do polepszenia wygody i komfortu w państwa domach i jeszcze bardziej zainspirują do zdrowego stylu życia.

Jeśli nadal mają Państwo wątpliwości, to po prostu sami sprawdźcie. Przekonacie się osobiście, że można naturalnie dbać o dom i najbliższych w zgodzie z samą Naturą i w doskonałej komitywie z nią.

Taka jest nasza filozofia. W to wierzymy. To zapewniamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.