Kolejny rok z rzędu, marka livingroom została wyróżniona znakiem DOBRA MARKA Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii meble tapicerowane.

 

A co to dla nas oznacza? Przede wszystkim, że nasza praca jest doceniana przez szerokie grono odbiorców – jest nam niezmiernie miło, że mimo ciężkiego roku udaje nam się zyskać zaufanie nowych klientów oraz utrzymać je u tych, którzy naszą markę znają od lat. Dowodzi to również, że kierunek, który obraliśmy jako marka, jest słuszną drogą – dbałość o jakość oferowanych przez nas mebli, poziom obsługi oraz bogata oferta, stanowią podstawy naszej pracy, a to przekłada się na zdobyte wyróżnienia. A co najważniejsze, odznaczenie to, zachęca nas do jeszcze większego zaangażowania w tworzony produkt – stale rozwijamy się pod względem technologii, tak by mebel, który oddajemy w ręce naszych klientów, był nie tylko piękny, ale i funkcjonalny.

Poprzedni rok postawił przed każdym z nas masę wyzwań, ale dziś możemy stwierdzić, że dzięki ciężkiej pracy, udało nam się w pełni sprostać postawionym sobie celom. W ręce klientów trafiła między innymi nowa kolekcja sof i foteli, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Wprowadzone modele są wyjątkowe pod względem designu, a przy tym zapewniają niesamowity komfort wypoczynku. Dbając o każdy szczegół projektowanych mebli, ponownie udowodniliśmy, że wygoda, piękno i nowoczesność mogą iść ze sobą w parze.

 LIVINGROOM 2021 1

Mówiąc o nowoczesności, nie możemy nie wspomnieć o tym, że jako marka przykładamy ogromną wagę do działań proekologicznych. W maju wprowadziliśmy do sprzedaży tkaniny wykonane ze 100% przetworzonych butelek PET. Chcemy w ten sposób nie tylko zwrócić uwagę, na to jak ważne jest w obecnych czasach dbanie o środowisko, racjonalne wykorzystanie zasobów i ograniczenie powstawania odpadów, ale przede wszystkim udowodnić, że takie ekologiczne działania dotyczą zarówno pojedynczych jednostek, jak i dużych marek. Doceniamy fakt, iż grono naszych klientów stawia na świadomy wybór, decydując się na tapicerkę „butelkową”, która niczym nie różni się od tkanin poliestrowych, a dodatkowo chroni planetę przed zasypaniem tonami niepotrzebnego plastiku. Materiał ten, ku zaskoczeniu wielu, jest niezwykle miękki w dotyku, zapewnia maksymalny komfort siedzenia i wygodę, a przy tym jest bardzo trwały. W naszych Salonach Livingroom występuje w szerokiej palecie barw, co dodatkowo spotyka się z uznaniem klientów.

 LIVINGROOM 2021 2

W 2020 roku, doceniono nas również przyznając nagrodę w konkursie Design dla Konesera. Sofa LAURIA została wybrana za ciekawy projekt, funkcjonalność i estetykę wykonania. Model ten, doskonale dopasowuje się do wymagań użytkownika. Posiada regulowane oparcie, które można ustawić w 4 różnych pozycjach oraz zagłówek regulowany pod 3 kątami, co jako spójna całość zapewnia jak najlepsze podparcie przy oglądaniu telewizji czy w czasie wypoczynku.

 

LIVINGROOM 2021 3

 

W minionym roku skupiliśmy się na fotelach z kolekcji Calma, by jeszcze lepiej sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów. Te eleganckie, nowoczesne meble, które posiadają funkcje relaks, tj. regulowane oparcie i podnóżek, podgrzewane siedzisko, masaż czy pomoc wstawania, zyskują coraz większą grupę fanów.  Większość ich funkcji, jak choćby pozycja kardio (linia nóg powyżej linii serca) zapewnia nie tylko doskonały wypoczynek, ale również ma właściwości prozdrowotne, natomiast stylowy i niepowtarzalny design foteli pozwala na doskonałe wpasowanie w każde wnętrze.

 LIVINGROOM 2021 4

 

Przykładem na to, że nie próżnowaliśmy w 2020 roku i nadal się rozwijamy, by zapewnić klientom jak największy komfort oraz przyjemność przebywania w naszych sklepach, jest powiększenie i modernizacja Salonu Livingroom w Gdańsku. W sierpniu po wielkim remoncie otworzyliśmy salon, który nie tylko dwukrotnie zwiększył swoją powierzchnię, ale wzbogacił znacznie ofertę. Pojawiły się w nim wszystkie proponowane nowości, bestsellery oraz najświeższe kolekcje mebli uzupełniających, dzięki temu Pomorzanie mogli jako pierwsi przetestować i ocenić ich ergonomię, funkcjonalność oraz jakość.

 LIVINGROOM 2021 5

 

Czy osiądziemy na laurach? Wręcz przeciwnie. Naładowani pozytywnym odbiorem naszej marki livingroom, prężnie działamy dalej, by tworzyć wyjątkowe projekty mebli, zapewniać w dalszym ciągu najlepszą i fachową obsługę w miejscu sprzedaży oraz by zadowoleni klienci chcieli do nas cały czas powracać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.