JONIEC®, polski producent ogrodzeń betonowych oraz elementów małej architektury ogrodowej, od ponad 28 lat opracowuje i wdraża własne projekty, przywiązując szczególną wagę do innowacyjności oraz najwyższej jakości swoich wyrobów.
Marka JONIEC®, utożsamiana jest z dobrymi produktami, które cechują się wysoką klasą wykonania. Ma to zasadnicze znaczenie, gdyż zadowolony klient jest najlepszą reklamą przedsiębiorstwa i produktu.

 

Firmę w 1991 roku założył Mieczysław Joniec, który postanowił uruchomić linię produkującą wysokiej jakości betonowe elementy elewacyjne imitujące łupany piaskowiec. Od początku działalności strategia przedsiębiorstwa, zgodnie z przyjętym mottem: "Wyznaczamy nowe granice", skupia się na nieustannym rozwoju, opracowywaniu własnych projektów, wdrażaniu ich do produkcji i sprzedaży oraz dbałości o utrzymanie ich wysokiej jakości.

 

JONIEC GORC 2020

Ogrodzenie łupane GORC®

 

Dzięki przyjętej strategii firma została czołowym polskim producentem ogrodzeń z betonu, a markę JONIEC® cechuje wysoka rozpoznawalność w całym kraju.

Produkty brandu cechują się ogromną popularnością, czego przykładem jest jego sztandarowy wyrób: ogrodzenie łupane GORC®, które od kilkunastu lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów.

W 2017 r. oferta firmy została wzbogacona o nową linię ogrodzeń ROMA®, których wzory od momentu wprowadzenia na rynek podbiły serca miłośników nowoczesnych trendów w designie.
Dodatkowo w portfolio marki znajdziemy produkty małej architektury ogrodowej: palisady, gazony, elementy skarpowe.

 

JONIEC ROMA Horizon grafit 2020 Ogrodzenie modułowe ROMA®

 

W ostatnich latach firma i produkty JONIEC® były wielokrotnie nagradzane m.in.: ZŁOTYM MEDALEM Międzynarodowych Targów Poznańskich (2020, 2018),  certyfikatami  HOME ZONE Jakość i Niezawodność (2018, 2017, 2016), JAKOŚĆ ROKU® (2016, 2014, 2011), tytułem DOBRA MARKA (2019, 2020) – Jakość, Zaufanie, Renoma.
Dodatkowo w tym roku marka została uhonorowana prestiżowym tytułem Polska Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma, przyznawanym rodzimym producentom, którzy wyróżniają się coraz większym zaufaniem klientów, długoletnią tradycją oraz wysoką jakością wyrobów lub usług.

 

JONIEC Mieczyslaw Joniec

Mieczysław Joniec to nie tylko przedsiębiorca, ale również filantrop, z sukcesem łączy działalność biznesową z zaangażowaniem na rzecz promowania lokalnych działań społecznych. Od lat sponsoruje młodych sportowców, organizuje wydarzenia rekreacyjne i wspiera działania charytatywne. Za swoje zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej został dwukrotnie wyróżniony tytułem  "Silny Człowiek Ziemi Limanowskiej".

Nagroda ta przyznawana jest przez czytelników w plebiscycie organizowanym przez Gazetę Krakowską osobom, które przyczyniają się do rozwoju i budowania pozytywnego wizerunku regionu, w którym działają.

 

 joniec logo pionSiedziba firmy JONIEC® znajduje się w Tymbarku. Przedsiębiorstwo posiada trzy zakłady produkcyjne: dwa w Tymbarku i jeden w Limanowej.
Sieć dystrybucji w Polsce i za granicą oparta jest o duże sieci handlowe (Castorama, Leroy Merlin, PSB, Bricomarche, Mercury Market) oraz dostawców wyspecjalizowanych w handlu materiałami budowlanymi.
Współpraca z kontrahentami odbywa się w oparciu o 3 główne zasady: uczciwość, rzetelność, dobre relacje.

Więcej o firmie i produktach: joniec.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.