Warta, jedna z wiodących firm ubezpieczeniowych, ponownie została uhonorowana tytułem „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”. Godło to otrzymują najbardziej rozpoznawalne brandy na polskim rynku, oferujące produkty i usługi najwyższej jakości.

 

Warta100latWarta otrzymała kolejne potwierdzenie wysokiej jakości, jaką oferuje swoim klientom. Dobra marka to marka przyjazna. A Warta taka jest. Każdego roku wprowadza kolejne produkty i rozwiązania, których celem jest zapewnienie swoim klientom pewniejszego jutra, dzięki m.in. szerokiej ochronie ubezpieczeniowej oraz komfortowej i szybkiej pomocy w trudnych sytuacjach. W osiągnięciu tego celu pomagają firmie wdrażane technologie, które zdecydowanie usprawniają proces likwidacji szkód. Dla przykładu: aplikacja Warta Mobile pozwala łatwo kontaktować się z opiekunem czy wygodnie przesyłać wszystkie dokumenty i zdjęcia, natomiast boty na infolinii czy na profilu Warty w Messengerze pozwalają szybko zgłosić szkodę, bez zbędnego oczekiwania w kolejce. Te i wiele innych wprowadzonych rozwiązań sprawiają, że czas potrzebny na uzyskanie odszkodowania lub likwidację szkody został w Warcie skrócony do niezbędnego minimum.

 

„Dobra Marka 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma” to nie jedyne wyróżnienie, jakie otrzymała Warta w ostatnich miesiącach. Wiele z nich skupia się na najwyższej jakości obsługi klienta, czego potwierdzeniem jest również  coroczne sprawozdanie Rzecznika Finansowego. Wskazuje ono m.in. te firmy, które mają najbardziej zadowolonych klientów. W tym względzie Warta zajmuje pierwsze miejsce od kilku lat.

 

Pracownicy Warty dziękują respondentom uczestniczącym w badaniach za wskazanie jej jako marki godnej zaufania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ