BOCIAN POZYCZKI logo

 

Właścicielem Marki Bocian Pożyczki jest EVEREST FINANSE S.A. Prowadzimy działalność w zakresie udzielania pożyczek pieniężnych w domu Klienta. Oferujemy Klientom swoje produkty zapewniając szybką oraz dogodną formę dostarczenia środków pieniężnych w gotówce i/lub w formie karty przedpłaconej. Pożyczek udzielamy osobom fizycznym na dowolnie wybrany cel, bez zbędnych formalności i ukrytych opłat. Wszystko to przy miłej i fachowej obsłudze. Naszym celem jest zadowolenie Klienta i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Obecnie na terenie całej Polski mamy 25 oddziałów i zatrudniamy ponad 1 700 Pracowników. Cenimy i promujemy u naszych Pracowników solidność i nastawienie na budowanie dobrych relacji z Klientami. Ciągle szkolimy, wspieramy i dajemy możliwość rozwoju wszystkim naszym Pracownikom. Warto wspomnieć, że nasz Kierownik Rejonu - Damian Dalecki został Pracownikiem Roku w kategorii Mentor w ogólnopolskim konkursie Pracownik Roku, organizowanym przez Business Centre Club. Mamy świadomość, że Pracownicy współtworzą nasz sukces – doceniamy wkład i pracę każdego Pracownika. Możesz dołączyć do naszego grona – zapraszamy do Zakładki Kariera.

 

BOCIAN POZYCZKI fot 2

 

Tytuły: Dobra Marka, Marka Dekady, Konsumencki Lider Jakości, Inwestor w Kapitał Ludzki, Marka Roku, Lider Polskiego Biznesu, Medal Europejski – Pożyczka Domowa oraz prestiżowy Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu niewątpliwie świadczą o słuszności strategii rozwoju, jaką niezmiennie realizujemy od powstania firmy – już 19 rok. Pierwszym z kamieni milowych jakie osiągnęliśmy, było rozszerzenie obsługi na teren całego kraju. Dostarczanie pożyczek Klientom w całej Polsce pozwoliło nam uruchomić kampanię w ogólnopolskich telewizjach, a ta zapewniła nam szeroki strumień zgłoszeń potencjalnych Klientów. Wszystkie nasze spoty można zobaczyć na naszym kanale na You Tube. Kolejnym wielkim krokiem było przygotowanie firmy do wymogów rynku kapitałowego, pozyskanie zaufania inwestorów i emisja obligacji, które zapewniły nam fundusze na dalszy rozwój. Dziś jesteśmy ekspertem w sektorze pozabankowym z udziałem prawie 10%, z wyłącznie polskim kapitałem. Jako pierwsi w branży dokonaliśmy przejęcia firmy konkurencyjnej.

 

bocian pozyczki mapa 2019

 

 

Jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, czyli Związku Pracodawców którzy promują profesjonalizm, wzajemny szacunek  i poszanowanie  zasad  etycznych w  relacjach  z  Klientami i kontrahentami. Standardy naszej pracy opieramy na źródłowym dokumencie zwanym: Zasadami Dobrych Praktyk KPF stanowiącym zbiór zasad postępowania, opartych na ogólnych normach moralnych  i  zgodnych  z obowiązującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej  prawem przyjętych do stosowania przez przedsiębiorstwa działające w sposób profesjonalny na rynku finansowym. Komisja Etyki działająca przy KPF po przeprowadzonym audycie potwierdziła, że w pełni stosujemy Zasady Dobrych Praktyk i wyróżniła nas kolejny już raz Certyfikatem Audytu Etycznego.


Stale się rozwijamy, doskonalimy procedury działania i bezbłędny obieg informacji. W branży jesteśmy liderem technologicznym. Swoją przewagę budujemy w oparciu o szybki dostęp do informacji pozwalających skracać czas podejmowanych decyzji. Wyprzedzamy oczekiwania naszych Klientów, aby zdobywać ich od nowa każdego dnia.


Sukcesem dzielimy się z innymi. Już drugi rok jesteśmy Partnerem Polskiego Związku Narciarskiego oraz Partnerem Polskiej Reprezentacji Skoczków Narciarskich. Wspieramy wiele lokalnych inicjatyw charytatywnych.

 

BOCIAN POZYCZKI skoki

ZOBACZ RÓWNIEŻ