Polacy pokochali „dietę pudełkową”.  To już nie jest chwilowa moda a zdrowy styl życia. Maczfit – lider cateringu dietetycznego w Polsce codziennie od wczesnych godzin porannych dostarcza do domów i biur kilka tysięcy zdrowych, smacznych i odpowiednio zbilansowanych posiłków na cały dzień

 

Dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego?
Jedni korzystają z cateringu dietetycznego, by schudnąć, inni dlatego, że przez liczne obowiązki doba jest dla nich wciąż za krótka i brakuje czasu na gotowanie, a jeszcze inni dlatego, że po prostu chcą zdrowo się odżywiać. Powodów jest wiele, jednak najzdrowszy sposób na codzienne, urozmaicone i zdrowe dania jest tylko jeden – MACZFIT!


Maczfit 2Maczfit jest największą firmą oferującą catering dietetyczny (tzw. dietę pudełkową) w Polsce. Jako jedyny w tej branży dowozi posiłki do ponad 170 miejscowości w całym kraju. W zestawach dietetycznych znajduje się tylko to, co najlepsze i najzdrowsze we współczesnej kuchni: od klasycznych dań kuchni świata po smaki pełne popularnych „superfoods”. Wszystko przy użyciu najlepszych składników połączonych w niebanalne kompozycje. Menu na tle konkurencji wyróżnia się doskonałym smakiem oraz restauracyjnym wyglądem dań. Misją i celem firmy Maczfit jest wsparcie osób w codziennym, zdrowym odżywianiu oraz promocja zdrowego stylu życia.

Pomysłodawcą i założycielem Maczfit jest warszawski restaurator jak również sportowiec Maciej Lubiak, który ze względu na dużą aktywność fizyczną i nietolerancje żywieniowe zaczął poszukiwać odpowiednio zbilansowych posiłków początkowo tylko dla siebie:
- Od małego borykam się z różnymi nietolerancjami pokarmowymi. Wiem jak trudno jest wytrzymać na diecie, kiedy ciągle spożywasz te same posiłki bazujące na zaledwie kilku składnikach. Pomysł na Maczfit wziął się właśnie z potrzeby smaku, udowodnienia, że możemy jeść zdrowo, lekkostrawnie i w zgodzie ze swoim ciałem, a przy tym nie czując się jak kulinarny obywatel drugiej kategorii. – wspomina Maciej Lubiak.

 

Co odróżnia Maczfit od innych cateringów dietetycznych?
Sztab specjalistów w firmie Maczfit kładzie duży nacisk na smak, wygląd, aromat i atrakcyjną kompozycję dań. Wszystkie elementy są poddawane skrupulatnej ocenie w trakcie regularnie prowadzonych paneli. Nad jakością potraw czuwają nie tylko kucharze, ale i technolodzy żywienia. Posiłki Maczfit są więc efektem współpracy sztabu wykwalifikowanych dietetyków i kucharzy. Komponując optymalnie zbilansowane dania firma bazuje na doświadczeniu i solidnej wiedzy specjalistów, a nie na chwilowych trendach i modach.
Firma wdrożyła również niezwykle rygorystyczne procedury bezpieczeństwa dla żywności HACCP, które pozwoliły uzyskać prestiżowy certyfikat TÜV. Warto również dodać, że jako jedyny catering dietetyczny w branży posiada międzynarodowy certyfikat V-Label dla programów wegetariańskich i wegańskich.


Dla każdego coś dobrego, czyli 21 programów dietetycznych w kilku wariantach kalorycznych Maczfit stara się sprostać oczekiwaniom wszystkich grup odbiorców.

Firma pomyślała zarówno o tych najbardziej zapracowanych, jak i dbających o zdrowe odżywianie całej rodziny, prowadzących aktywny tryb życia, alergikach, sportowcach, przyszłych mamach, cukrzykach, czy zadeklarowanych wegetarianach i weganach.
Stąd w ofercie aż 21 programów dietetycznych w kilku wariantach kalorycznych. Dzięki temu świetnie sprawdzą się zarówno dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

 

Maczfit 2019 4

 

Zamówienie programu dietetycznego jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę www.maczfit.pl. W zakładce „Diety” należy wybrać odpowiedni program, a następnie kaloryczność, liczbę dni oraz datę dostawy.

 

Osoby, które chciałby spróbować dań Maczfit a nie są pewne jaką kaloryczność wybrać, mogą skorzystać z bezpłatnych, telefonicznych konsultacji z dietetykiem po numerem telefonu: 734 461 099

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Maszyny Janome ponownie wyróżnione tytułem Super Marka oraz godłem Marka XV-lecia!

  W 2024 roku firma Janome ponownie otrzymała wyróżnienie przyznawane w plebiscycie Dobra Marka: tytuł Super Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma oraz bardzo prestiżowy tytuł: Marka XV-lecia.

  Nagrody te wręczane są podmiotom, które posiadają ugruntowaną pozycję na naszym rynku. Markom charakteryzującym się nieustającym zaufaniem klientów, niesłabnącą renomą oraz ponadprzeciętną jakością. Co ważne - tytuł Marka XV-lecia - to pierwsze takie wyróżnienie przyznane w kategorii maszyn do szycia.

   
 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.