Choroby skóry mogą być bardzo dokuczliwe, powodują ból, świąd oraz charakteryzują się nieprzyjemnym wyglądem i zapachem zainfekowanego miejsca, a nieleczone często przekształcają w jeszcze bardziej skomplikowane schorzenia. Dlatego tak istotne jest to, aby nasza skóra  była odpowiednio pielęgnowana.

 

Polska firma VINSVIN Sp. z o.o. / sp.k., dzięki długoletnim badaniom, opracowała receptury preparatów, które są nie tylko bezpieczne dla skóry, ale równocześnie mają właściwości antybakteryjnie, przeciwwirusowe i grzybobójcze. A wszystko to dzięki zawartych w nich cząsteczkach nanosrebra.

 

Lecznicze działanie srebra
mydelo naturalne boxWykorzystywana do produkcji preparatów VINSVIN nanotechnologia pozwala na rozdrobnienie cząsteczek srebra do nanocząsteczek, dzięki czemu znacznie wzrastają jego właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Powstałe w ten sposób nanosrebro  nazywane jest naturalnym antybiotykiem, ponieważ likwiduje ponad 99,99 proc. bakterii, grzybów, wirusów i pleśni oraz dodatkowo wspomaga leczenie zakażeń i chorób towarzyszących terapii przeciwnowotworowej.

 W tym roku Mydełko naturalne z nanosrebrem zostało po raz kolejny bardzo wysoko ocenione w ogólnopolskim rankingu najpopularniejszych marek „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”, otrzymując wyróżnienie specjalne: „Super Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma”.

 

ATOMUS - linia kosmetyków z nanosrebrem     

Dzięki zdobytej wiedzy oraz opracowanej technologii firma VINSVIN postanowiła wprowadzić do swojej oferty kolejne innowacyjne produkty na bazie nanosrebra - linię kosmetyków ATOMUS.

Podobnie, jak w przypadku Mydełka naturalnego, zawarte w kosmetykach cząstki nanosrebra skutecznie chronią skórę przed bakteriami, wirusami i grzybami.
 Atomus produkty

 

W ofercie marki znajdziemy szampon do włosów o właściwościach bakteriobójczych i grzybobójczych, żel pod prysznic do skóry wrażliwej z aktywnymi substancjami leczniczymi oraz antyperspirant, który zapewnia ochronę przed nadmiernym poceniem.
Uzupełnieniem oferty rodziny preparatów ATOMUS jest uniwersalny proszek do prania z nanosrebrem, który zapewnia skuteczną ochronę antybakteryjną  nawet w niskich temperaturach oraz usuwa nieprzyjemne zapachy z pranych rzeczy.
Kosmetyki ATOMUS nie zawierają detergentów, barwników oraz innych substancji uczulających.  

 

Innowacyjny płyn do higieny intymnej

NI bUzupełnieniem oferty VINSVIN jest niedawno wprowadzony na rynek płyn do higieny intymnej z nanosrebrem, nanomiedzią i kolagenem - NANOintima.  Płyn łagodzi podrażnienia i wspomaga mechanizmy obronne strefy intymnej.

Innowacyjna receptura NANOintima opiera się na połączeniu nanocząsteczek miedzi i srebra, dzięki temu powstał produkt o bardzo skutecznym działaniu przeciwzapalnym i antybakteryjnym.
Składniki NANOintima zostały tak dobrane, aby płyn nie podrażniał okolic intymnych, przywracał naturalne PH, nie powodował alergii oraz pozostawiał naturalną florę bakteryjną. Produkt nie zawiera barwników, ani parabenów.

 

Więcej o produktach VINSVIN: www.mydelkonaturalne.com.pl

 

 

mydelo_naturalne_box.jpgAtomus_zele.jpgAtomus_dez.jpgAtomus_proszek.JPGNI_b.JPGmydelko_zestaw.jpg

 


 

VINSVIN Sp. z o.o. sp. k. to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, istniejące na polskim rynku od 1997 r. Jako pierwsze w Polsce wykorzystało możliwości jakie stwarza nanotechnologia do produkcji kosmetyków i chemii gospodarczej.
Firma jest producentem mydła, kosmetyków i chemii gospodarczej z nanosrebrem. Receptury preparatów VINSVIN przygotowywane były we współpracy m.in. z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, Politechniką Częstochowską oraz Politechniką Krakowską

Firma współpracuje z wieloma hurtowniami farmaceutycznymi, kosmetycznymi, sklepami zielarsko-medycznymi, drogeriami oraz ośrodkami odnowy biologicznej. Odbiorcami produktów jest również liczne grono klientów indywidualnych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.