Dziś fachowe alkomaty nie są już domeną wyłącznie policji. Każdy z nas może zaopatrzyć się w profesjonalne urządzenie, które może stosować w razie konieczności sprawdzenia ilości alkoholu w wydychanym powietrzu.

Takimi urządzeniami są produkty PROMILER, które właśnie zostały nagrodzone tytułem „Dobra Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w ósmej edycji plebiscytu, wyróżniającego najlepsze i najpopularniejsze brandy w Polsce.

 

PROMILER to urządzenia, które dokładnie określają stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Twórcy marki bardzo dużą wagę przykładają zarówno do materiałów, z których alkomaty są wytwarzane, jak i do technologii pomiaru zastosowanej w urządzeniach – muszą być one najwyższej jakości, tak aby zapewniały dokładny pomiar i służyły przez wiele lat. Decydując się na nie wybieramy pomiar technologią elektrochemiczną, czyli taką samą jaka jest stosowana w urządzeniach policyjnych.

 

PROMILER iBlow z wynikiemW asortymencie marki znajdują się zarówno urządzenia profesjonalne, wykorzystywane przez policję m.in. alkomat iBlow stosowany do ultraszybkiego badania w sytuacjach wymagających natychmiastowej interwencji, czy też samoobsługowy alkomat stacjonarny –  PROMILER AL 4000, który pełni funkcję ogólnodostępnego punktu kontroli trzeźwości w setkach komend policji. W ofercie firmy znajdziemy również  spełniający wyśrubowane wymagania policji i służb mundurowych wielu krajów   alkomat PROMILER ALP-1.

Oprócz profesjonalnych urządzeń stworzonych dla służb mundurowych PROMILER proponuje klientom wysokiej jakości alkomaty osobiste. Wśród nich godny uwagi jest model GR 8500, który oprócz dokładnego mechanizmu pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu posiada również interesujący design. Dodatkowo dzięki zastosowaniu innowacyjnego platynowego sensora elektrochemicznego (Quantum Mol 3.0.) urządzenie to charakteryzuje się długą żywotnością. Wśród dodatkowych funkcji GR 8500 znajdziemy 2 tryby pomiaru, samokontrolę poprawności działania, licznik pomiarów od ostatniej kalibracji oraz wyników powyżej 0,2‰ czy też system kontroli przepływu powietrza.

 

Warto również zwrócić uwagę na modele ALC-2 (zapewnia dokładność wyników do 0,010‰) oraz AL 8000 - zwycięzcę rankingu magazynu MOTOR na najlepszy alkomat osobisty w 2014 r, jest to jedno z najczęściej wybieranych urządzeń do pomiaru alkoholu do użytku osobistego.

 

Produkty PROMILER zdobyły uznanie szerokiego grona odbiorców, czego potwierdzeniem są m.in.: wspomniane  pierwsze miejsce AL 8000 w rankingu alkomatów opublikowanym w magazynie MOTOR,  czy też  nominacja w Konkursie „Lider Bezpieczeństwa Państwa 2017” (rozstrzygnięcie nastąpi 28 czerwca br.) dla alkomatu iBlow.
    
Jakość i  niezawodność produktów PROMILER w tym roku została również doceniona przez konsumentów. Cały asortyment marki został wyróżniony Godłem „Dobra Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w 8 ogólnopolskim rankingu najlepszych, cieszących się największym zaufaniem marek.

 

Celem PROMILER-a jest edukacja i promocja wszelkich działań związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego,  dlatego jego  przedstawiciele obecni są na najważniejszych w Polsce festiwalach, eventach motoryzacyjnych, targach piwnych. PROMILER-a znajdziemy m.in. na: Targach Motor Show, American Cars Mania, Profiauto Show, Przystanku Woodstock, Beerfest w Chorzowie, Poznańskich Targach Piwnych, Targach Zabezpieczeń SECUREX oraz Targach wyposażenia służb mundurowych Europoltech.

 

Promiler na Motorshow

Stoisko PROMILER podczas Targów Motor Show

 

Misję edukacji  w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego przedstawiciele PROMILER-a propagują również w internecie m.in. za pomocą bloga (http://promiler.autokult.pl/), portali oraz mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube).

 

Poznaj produkty PROMILER:


PROMILER GR 8500 – ciekawy design,  precyzyjny pomiar oraz długa żywotność to domeny tego urządzenia. GR 8500 to nowoczesny alkomat osobisty, który mierzy zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. W urządzeniu zastosowano innowacyjny platynowy sensor elektrochemiczny Quantum Mol 3.0. Kalibracja zalecana jest co 12 miesięcy lub co 1000 testów. GR 8500 posiada dodatkowe funkcje podnoszące komfort użytkowania: 2 tryby pomiaru, samokontrolę poprawności działania, licznik pomiarów od ostatniej kalibracji, licznik wyników powyżej 0,2‰ i system kontroli przepływu powietrza.

 

PROMILER AL 8000  - jedno z najczęściej wybieranych urządzeń do pomiaru alkoholu do użytku osobistego. Klasę urządzenia potwierdza certyfikat zgodności z europejską normą EN16280:2012. Wiarygodność wyników i wysoką dokładność pomiaru (błąd pomiarowy tylko ±0,10‰) gwarantuje zastosowanie platynowego sensora elektrochemicznego Quantum Mol 2.0. Model cieszy się dużą popularnością również, ze względu na konieczność kalibracji jedynie raz na 12 miesięcy lub co 1000 testów. Zwycięzca rankingu magazynu MOTOR na najlepszy alkomat osobisty w 2014 r.

 

PROMILER ALC-2 - wysokiej klasy alkomat zapewniający dokładność wyników do 0,010‰, w szerokim zakresie pomiarowym od 0.000 do 4.000 ‰. Tester bazuje na wyjątkowo dokładnym i stabilnym czujniku elektrochemicznym, wykonanym w technologii Quantum Mol 3.0. Nowoczesna technologia pomiaru zapewnia dokładność wyników (błąd pomiarowy to tylko ±0,080‰). Oprogramowanie ALC-2 potrafi zweryfikować prawidłowe działanie sensora oraz stan naładowania baterii. Alkomat zapamiętuje liczbę wykonanych pomiarów, co ułatwia oszacowanie, kiedy należy skalibrować sensor.

 

PROMILER AL 9000 – w swojej kategorii cenowej wyróżnia się wysoka precyzją pomiaru i możliwością przeprowadzenia wzorcowania. Jednostka pomiarowa zastosowana w urządzeniu to najwyższej klasy platynowy sensor elektrochemiczny Quantum Mol 4.0. Alkomat charakteryzuje wysoka żywotność czujnika - ponad 2000 pomiarów. Dodatkowo na urządzenie może zostać wystawione Świadectwo Wzorcowania (potwierdzenie, iż za pośrednictwem alkomatu otrzymuje się tylko rzeczywiste wyniki).
Świadectwo Wzorcowania wydane przez Okręgowy Urząd Miar jest podstawą uznania alkomatu jako dowodu w sprawie sądowej.

 

PROMILER ALP-1 – profesjonalny alkomat spełniający wyśrubowane wymagania policji i służb mundurowych wielu krajów świata (zgodny z europejską normą EN15964). Platynowy sensor elektrochemiczny Quantum Mol 5.0 wykazuje wysoką trwałość - wymaga kalibracji raz na rok lub co 2500 -pomiarów. Tryby pracy alkomatu: aktywny (ręczny/automatyczny) oraz pasywny (ręczny/automatyczny). Alkomat zapisuje pełne dane o ostatnich 500 pomiarach na karcie SD w formacie MS Excel. Komunikacja z PC może następować również za pomocą przewodu USB i oprogramowania MAX30. Z alkomatem może być dostarczone Świadectwo Wzorcowania.

 

PROMILER iBlow – lider wśród alkomatów policyjnych stosowany do ultraszybkiego badania grup ludzi w sytuacjach wymagających natychmiastowej interwencji (również, gdy osoba badana nie chce współpracować podczas wykonywania testu). Dzięki zastosowaniu szybkiego, nowoczesnego sensora elektrochemicznego typu Suracell pomiar trwa zaledwie kilka sekund dając możliwość przebadania ponad 500 osób na godzinę. Cechą szczególnie istotną jest funkcja pracy w trybie pasywnym, dzięki której można wykonać test na obecność alkoholu w pojemnikach z płynami oraz przebadać osoby niewspółpracujące przy badaniu.

 

PROMILER AL 4000V - samoobsługowy alkomat stacjonarny, który można spotkać w setkach komend, gdzie pełni funkcję ogólnodostępnego punktu kontroli trzeźwości. Pomiar nim gwarantuje bardzo precyzyjne wyniki, co umożliwia uzyskane Świadectwo Wzorcowania w Okręgowym Urzędzie Miar. Pomiar aktywowany jest za pomocą przycisku lub za pośrednictwem wrzutnika monet, a kolejne kroki i wynik pomiaru wyświetlane są na ekranie. Wbudowany wyświetlacz pozwala na odtwarzanie filmów, zdjęć i muzyki, dzięki czemu staje się idealnym nośnikiem reklam. Wersje obudowy: metalowa i plastikowa.

 

Więcej o produktach PROMILER:  http://promiler.pl/

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.