ARTYKUŁY DLA ZWIERZĄT | Produkty Botaniqa zostały nagrodzone tytułem „Dobra Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Naturalne preparaty do pielęgnacji sierści.

 

Dla twórców marki Botaniqa „pielęgnacja” to odpowiedzialność za zdrowie i radość psów, dlatego tak ważne było dla nich opracowanie receptur delikatnych produktów, które zadbają o dobry wygląd i samopoczucie pupila. Preparaty marki zostały stworzone dzięki innowacyjnym formułom zawierającym naturalne kompleksy roślinne i produkty najwyższej jakości. W ich starannie dobranym składzie znaleźć można ekstrakty m.in. z masła Cupuaçu, jagód Açaí, owoców granatu, masła Shea, avocado, protein owsa, czy pestek winogron.  

 BOTANIQA fot

Dodatkowo produkty Botaniqa nie zawierają parabenów, sylikonów, pochodnych ropy naftowej i innych substancji uważanych za szkodliwe, wszystko po to, aby wzmocnić, odżywić, nabłyszczyć i cieszyć się pięknem czystej i zdrowej sierści pupili.

 

Podstawowym celem marki jest zapewnienie odpowiedniej i naturalnej pielęgnacji sierści i skóry każdego psa, a także dostarczenie idealnej linii preparatów salonom groomerskim. Wybór najlepszych składników popartych wieloletnim doświadczeniem twórców zaowocowały stworzeniem  produktów spełniających oczekiwania najbardziej wymagających właścicieli i ich psów.

 

Więcej na: http://botaniqa.eu/

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.