ARTYKUŁY DLA ZWIERZĄT | Produkty Botaniqa zostały nagrodzone tytułem „Dobra Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Naturalne preparaty do pielęgnacji sierści.

 

Dla twórców marki Botaniqa „pielęgnacja” to odpowiedzialność za zdrowie i radość psów, dlatego tak ważne było dla nich opracowanie receptur delikatnych produktów, które zadbają o dobry wygląd i samopoczucie pupila. Preparaty marki zostały stworzone dzięki innowacyjnym formułom zawierającym naturalne kompleksy roślinne i produkty najwyższej jakości. W ich starannie dobranym składzie znaleźć można ekstrakty m.in. z masła Cupuaçu, jagód Açaí, owoców granatu, masła Shea, avocado, protein owsa, czy pestek winogron.  

 BOTANIQA fot

Dodatkowo produkty Botaniqa nie zawierają parabenów, sylikonów, pochodnych ropy naftowej i innych substancji uważanych za szkodliwe, wszystko po to, aby wzmocnić, odżywić, nabłyszczyć i cieszyć się pięknem czystej i zdrowej sierści pupili.

 

Podstawowym celem marki jest zapewnienie odpowiedniej i naturalnej pielęgnacji sierści i skóry każdego psa, a także dostarczenie idealnej linii preparatów salonom groomerskim. Wybór najlepszych składników popartych wieloletnim doświadczeniem twórców zaowocowały stworzeniem  produktów spełniających oczekiwania najbardziej wymagających właścicieli i ich psów.

 

Więcej na: http://botaniqa.eu/

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ