E-COMMERCE | Rolmarket.pl to znakomity przykład prężnie rozwijającego się sklepu branży ogrodniczej. Firma stale poszerza asortyment, zwiększa liczbę pracowników oraz pracuje nad podwyższaniem poziomu obsługi klienta.

 

Starania właścicieli i pracowników zaowocowały – sklep po raz drugi z rzędu został nagrodzony godłem „Dobra Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma”, przyznawanym brandom, cieszącym się największą renomą w Polsce. Ponadto, Rolmarket.pl w rankingu sklepów internetowych Opineo 2016, po raz drugi z kolei został uznany za najlepszy sklep ogrodniczy.
Rolmarket    Sklep należy do firmy PPHU Pasz-Mix, która prowadzi również stacjonarne Centrum Ogrodnicze Rolmarket, hurtownię ogrodniczą oraz kilka innych serwisów internetowych.

 

www.Rolmarket.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Oleje Shell Helix ponownie z nagrodą „Dobra Marka”

  Marka Shell Helix po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe. Dodatkowo Shell Helix został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym „Dobra Marka XV-lecia”.

   
 • Sati Labs - innowacyjne naturalne suplementy diety

  Sati Labs jest marką w branży suplementów diety, która wyróżnia się swoim innowacyjnym podejściem do zdrowia i dobrostanu. Specjalizujemy się w naturalnych suplementach diety, które wykorzystują zaawansowane technologie ekstrakcji oraz składniki najwyższej jakości,by zapewnić optymalne wsparcie dla zdrowia i samopoczucia.

   
 • Podwójny jubileusz skandynawskiej marki Fyrklövern

  Porcelana, szkło, sztućce i artykuły dekoracji wnętrz Fyrklövern od lat ozdabiają nasze stoły. Produkty te charakteryzują się szlachetnym, skandynawskim designem i niezwykłą trwałością. W 2024 roku marka obchodzi podwójny jubileusz: 50-lecia istnienia oraz 10-tą rocznicę obecności w Polsce.

   
 • Gleba w kryzysie? Biologiczna szansa na przywrócenie w niej równowagi

  Uprawa pożniwna oraz przedsiewna to idealny moment, by zadbać o „stan zdrowotny gleby”. Uproszczony płodozmian (dominacja zbóż) oraz stosowanie dużych dawek nawozów mineralnych i pestycydów powoduje, że stan fitosanitarny pól uprawnych, powoli, lecz sukcesywnie pogarsza się. Mniejsza aktywność biologiczna gleb wpływa na ograniczenie naturalnych procesów w niej zachodzących, zmniejszenie zawartości materii organicznej (gorsza struktura, mniejsza dostępność składników pokarmowych i wody) oraz na zwiększenie liczebności zarodników patogenicznych grzybów.