POLSKI SYSTEM DO ZARZĄDZANIA REZERWACJAMI ONLINE DOSTĘPNY W USŁUDZE GOOGLE

Bookero nawiązuje współpracę Google. System do zarządzania rezerwacjami online opracowany przez polski start-up będzie wkrótce zintegrowany z usługą Zarezerwuj z Google. Dzięki temu za pośrednictwem Bookero będzie można dokonać rezerwacji już z poziomu Wyszukiwarki Google lub Map.

 

Zarezerwuj z Google integruje opracowany przez polski start-up system zarządzania rezerwacjami online. Bookero już wkrótce będzie dostępne w ramach usługi Google, która umożliwia milionom internautów dokonywanie rezerwacji bez opuszczania wyszukiwarki czy Map Google. To rozwiązanie, które zapewni proste i wygodne bukowanie konkretnych terminów i usług potencjalnym klientom.

 

- Dzięki integracji z usługą Zarezerwuj z Google, firmy korzystające z Bookero zyskają nowy kanał interakcji z klientami. Droga do dokonania rezerwacji nigdy nie była tak prosta – mówi Paweł Nowakowski, założyciel i CEO Bookero.

 
Firmy, które korzystają z Bookero, zyskają dodatkowy niebieski przycisk „zarezerwuj” widoczny na wizytówce, która wyświetla się w Wyszukiwarce Google lub na Mapach. Po jego kliknięciu użytkownik otrzyma informacje o oferowanych cenach i usługach wraz z kalendarzem ich dostępności. Dzięki temu interakcja z klientami zyska nowy wymiar, a dokonanie rezerwacji będzie szybsze i bardziej intuicyjne. Jako pierwsze nową funkcjonalność otrzymają podmioty z branży beauty.

 

Bookero dostarcza system rezerwacji dostosowany do każdego typu działalności. Platforma nie pobiera prowizji od transakcji i oferuje elastyczny system rezerwacji, skierowany nie tylko do konkretnych branż, ale do wszystkich rodzajów biznesów. Za pośrednictwem Bookero można też zarezerwować wizytę w wybranych urzędach. Platforma w ostatnim roku podwoiła liczbę swoich rezerwacji do przeszło 200 tysięcy miesięcznie.

 

W minionych miesiącach Bookero było wykorzystywane do koordynacji działań wolontariuszy niosących pomoc osobom poszkodowanym w wyniku wojny w Ukrainie. Współpracę ze start-upem przedłużyło też Centrum Służby Rodzinie w Łodzi, a zaowocuje ona rezerwacją terminów na porady psychologiczne, prawne oraz dyżury specjalistów: funkcjonariuszy policji, pedagoga czy doradcy zawodowego. Bookero wspiera też schroniska dla zwierząt, udostępniając im za darmo swój system rezerwacji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ