• O programie

  Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach.

  Wychodząc naprzeciw współczesnemu konsumentowi, Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma pomaga w wyborze najlepszej marki w danej kategorii.

   

   

   

   

   

 • Badania

  Systematycznie w cyklu rocznym poddawane są analizie poszczególne segmenty rynku. Jeśli któryś z obszarów nie został jeszcze uwzględniony lub wymaga zaktualizowana z uwagi na zmieniające się w czasie tendencje, przeprowadzane są analizy po sugestiach czytelników lub na wniosek przedstawiciela Marki. Wówczas przedstawiciel Marki zobowiązany jest do wypełnienia ankiety zgłoszeniowej (wysłanej przez organizatora).

   

   

   

 • Polska Dobra Marka

  wskazuje konsumentom te firmy i marki, które cechuje między innymi: rodzime pochodzenie producenta, zaufanie odbiorców, długoletnia tradycja oraz wysoka jakość produktu lub usługi

Ponad 30 lat temu polski przemysł zyskał godnego zaufania partnera, który wypełnia niszę jaką stanowią bezciśnieniowe zbiorniki z tworzyw sztucznych dedykowane dla różnego typu instalacji.

 

Trokotex 1

Marka TROKOTEX swoją renomę zyskała produkując zbiorniki i kraty pomostowe z kompozytów wykorzystywane dla szerokiej gamy przemysłu m.in energetycznego, wodociągowego czy też spożywczego. Firma dba o to, aby przeprowadzać wieloetapowe badania oraz testy w czasie produkcji, dzięki czemu klient ma pewność, że kupuje towar sprawdzony. Jakość wykonania produktu potwierdza wdrożona norma jakości ISO 9001 oraz odbiory produktu przez Urząd Dozoru Technicznego.  Warto decydować się na zakup zbiorników najwyższej jakości, gdyż to one w dużej mierze zapewniają zabezpieczanie całej instalacji, zwiększają jej żywotność i gwarantują bezpieczeństwo. Zbiorniki TROKOTEX to dobra inwestycja, która może się naprawdę opłacić, ponieważ uważane są one za zbiorniki najwyższej jakości dostępne dziś na naszym rynku. Decydując się na zakup zbiornika, warto sprawdzić co oferują nam różni producenci. Warto sprawdzić z jakich materiałów wykonany jest zbiornik, a także jego nieodłączne elementy. Jeżeli zależy kontrahentowi na dobrze wykonanej instalacji, nie powinien oszczędzać na poszczególnych częściach, ponieważ może to w przyszłości nie być dla niego opłacalne. Dlatego też, zbiorniki TROKOTEX cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich tych, którzy doceniają wysoką jakość i stanowią elitarną grupę firm, która chce mieć dobrze wykonaną instalację i wybiera zbiorniki z najwyższej półki.

 

Marka TROKOTEX stale się rozwija i w tym roku wdraża do produkcji innowacyjny produkt jakim są pręty zbrojeniowe z kompozytów stanowiące alternatywę dla prętów ze stali. Pręty z kompozytów powszechnie stosowane w Rosji, Stanach Trokotex 2Zjednoczonych czy Europie Zachodniej, w Polsce stanowią nowość i możliwość wyboru kolejnej opcji dla firm budowlanych i projektantów w kwestii zbrojenia. Dlaczego pręty z kompozytów? Ponieważ pręty z kompozytów TROKOTEX to alternatywa dla stali żebrowanej, nowoczesny, niedrogi, tańszy od stali produkt wysokiej technologii. Wytrzymałość naszych prętów jest 3 krotnie większa w porównaniu do stali przy równej średnicy. Ponieważ to innowacyjne i ekologiczne rozwiązanie, które w znacznym stopniu obniży koszty transportu i ułatwi pracę na obiekcie budowlanym. Pręty o średnicach 4-10 mm dostarczane są w zwojach i jako, że jest to kompozyt odznaczają się 100% pamięcią kształtu co oznacza, że nie trzeba ich prostować po rozwinięciu zwoju i same przyjmują swoją początkową formę.

Jako polski producent cieszący się zaufaniem naszych klientów, jako Dobra Marka liczymy, że nasze wyroby sprostają zapotrzebowaniu rynku inwestycyjnego i przekonamy Państwa do tego nowatorskiego rozwiązania. Rozwiązanie to stosowane jest na wszystkich najbardziej rozwiniętych rynkach, gdzie pręty zbrojeniowe z kompozytów stosuje się przy wymagających inwestycjach ze względu na ich właściwości:
- odporność na korozję na przykład umocnienia brzegowe wzdłuż promenady nadbrzeżnej w Blackpool, Wielka Brytania, basen Uniwersytetu Technicznego w Darmstadt, Niemcy
- są doskonałymi izolatorami prądu elektrycznego, co sprawdza się szczególnie w obiektach energetycznych oraz wTrokotex 3 bezpodsypkowych nawierzchniach tramwajowych i kolejowych na przykład fundamenty stacji transformatorowej w Kaprun, Austria; Zbrojenie płyty fundamentowej trasy kolejowej w Bazylei, Szwajcaria; fundamenty instalacji kompensacyjnej prądu biernego w Swiss Steel AG w Chemiepark w Marl, Niemcy,
- nie przewodzą ciepła i fal elektromagnetycznych na przykład ław fundamentowych w Uniwersytecie Twente w budynku Carré w Enschede, Holandia, płyty posadzkowej w laboratorium mikroskopowym Uniwersytetu Technicznego w Berlinie, Niemcy.
- dzięki możliwości kształtowania zbrojenia konstrukcyjnego poprzez obróbkę skrawaniem pręty z kompozytów świetnie nadają się do elementów, które muszą zostać przewiercone lub przycięte. Takie właściwości są ważne w przypadku drążenia przewodów kanalizacyjnych, tuneli lub innych elementów budownictwa podziemnego. Na przykład tunel pod Martwą Wisłą w Gdańsku, Polska, przejście pod portem w Durban, Afryka Południowa, tunel bagażowy w terminalu 5 lotniska Heathrow w Londynie, Wielka Brytania, tunel kolejowy Liefkenshoek w Antwerpii, Belgia.

Pręty zbrojeniowe z kompozytów Trokotex jako materiał nowoczesny stanowią korzystną alternatywę dla tradycyjnego zbrojenia stalowego.

TROKOTEX to Dobra Marka, stabilny partner, to zaufanie i renoma, dla którego jakość i ekonomia to pojęcia zgodne. Marka TROKOTEX to firma, której przyświeca motto Henrego Forda „Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej”, firma TROKOTEX to po prostu DOBRA MARKA dla PRZEMYSŁU.

 

 

Trokotex_2.jpgTrokotex_3.jpgTrokotex_1.jpg

Trokotex-1.jpgTrokotex-3.jpgTrokotex-2.jpg