AGD dla biura i domu | Sukces marki zależy od precyzyjnie obranego celu oraz skutecznej realizacji działań, zmierzających do jego osiągnięcia.

 

Poczatkowo głównym profilem działalności, założonej w 2000 r. firmy HB POLSKA Sp. z o.o. była dystrybucja produktów renomowanych marek z branży AGD -  Bionaire i Kenwood.  Dzięki zdobytemu w ten sposób doświadczeniu i wiedzy, w 2007 r. zarząd spółki zdecydował  się wprowadzić  na rynek produkty pod własną marką HB.

HB Polska FOT

 

 

- W momencie tworzenia oferty asortymentowej stanęliśmy przed nie lada wyzwaniem – musieliśmy połączyć wysoką jakość i przystępną cenę,  a co najważniejsze przekonać Polaków, że uzdatnianie powietrza nie jest zbędnym luksusem, a sposobem na podniesienie komfortu życia i eliminacji dolegliwości wynikających z oddziaływania  przesuszonego i zanieczyszczonego powietrza na organizm człowieka – mówi Bożenna Górska, Prezes Zarządu HB Polska.

 

 

 

Dzisiaj, produkty HB są synonimem nowoczesnej technologii i  designu zgodnego z międzynarodowymi trendami. Pasja i determinacja w działaniu okazały się w przypadku firmy HB Polska receptą na sukces.


Dzięki realizacji opracowanej wcześniej strategii działania, firma stała się trendsetterem w kategorii nawilżacze powietrza, a marka HB cieszy się coraz większym zaufaniem konsumentów. Potwierdza to przyznany produktom firmy tytuł Dobra Marka 2016  - Jakość, Zaufanie, Renoma.

 

oprac. M.B.