Mimo tego, że nadal mamy kalendarzową jesień, trudno nie odnieść wrażenia, że zima pomału zaczyna pukać do naszych drzwi. Za oknami zimno i mokro. Taka pogoda sprzyja infekcjom, a te z kolei często łączą się z koniecznością zastosowania antybiotyku. A jeśli antybiotykoterapia, to również konieczność ochrony i stabilizacji mikroflory przewodu pokarmowego, a więc stosowanie probiotyku. Tylko jak dokonać optymalnego wyboru?

   

Lactostad 300x250 UPDATE

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na skład stosowanego probiotyku. Ważne, aby żywe kultury bakterii oraz dodatkowe składniki, miały udowodnione działanie wspierające funkcjonowanie całego organizmu. LACTOSTAD dla dorosłych i LACTOSTAD dla dzieci zawierają aż cztery linie bakterii probiotycznych oraz prebiotyki stymulujące wzrost i aktywność bakterii probiotycznych. Dodatkowe składniki: aloes i karageny, wchodzą w kontakt z kwasami żołądkowymi przekształcając się w żel chroniący bakterie probiotyczne, dzięki czemu docierają one do jelit nieuszkodzone. Niewątpliwą zaletą preparatów LACTOSTAD dla dorosłych i dla dzieci jest formuła podania – wygodne w użyciu, jednorazowe buteleczki z płynną zawartością sprawdzą się w każdych warunkach. Kolejny plus jest taki, że nie trzeba przechowywać ich w lodówce.


Warto podkreślić, że antybiotykoterapia nie jest jedyną sytuacją, która wymaga zastosowania probiotyku. Należy pamiętać, że zmiana trybu życia, diety, obciążenie stresem i przepracowanie to także sytuacje, które przyczyniają się do zaburzenia naturalnej mikroflory przewodu pokarmowego negatywnie wpływając na funkcjonowanie naszego organizmu. W takich przypadkach warto zadbać o  jelita i sięgnąć po sprawdzony produkt.    


Linia probiotyków LACTOSTAD to probiotyki dostępne w trzech postaciach: LACTOSTAD dla dorosłych, LACTOSTAD dla dzieci (forma buteleczek z roztworem do wypicia) oraz LACTOSTAD immuno (forma kapsułek) - ten ostatni wspiera funkcjonowanie układu immunologicznego odpowiedzialnego za odporność organizmu.

Lactostad fot 3
LACTOSTAD to produkt, który cieszy się ogromną popularnością wśród pacjentów. Świadectwem uznania ze strony pacjentów jest właśnie otrzymany tytuł „Dobra Marka 2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma”. Wyróżnienie to przyznawane jest innowacyjnym, rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. W ramach przedsięwzięcia już po raz dziewiąty zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ankiet telefonicznych i internetowych oraz ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów.


LACTOSTAD został w tych badaniach bardzo wysoko oceniony, dlatego właśnie Organizatorzy Programu podjęli decyzję o przyznaniu mu tego zaszczytnego tytułu. Wyróżnienie to jest doskonałą formą podkreślenia statusu marki, będącej liderem w swojej branży, a zarazem potwierdzeniem najwyższej jakość produktu. Przyznany tytuł świadczy także o zaufaniu odbiorców i renomie brandu.

 

Agnieszka Kluska