BRANŻA MEDYCZNA| O zaufaniu Klientów, przewadze nad konkurencją i najwyższej jakości rozmawiamy z Markiem Wrochną, Brand Managerem marki OMRON.

 

Omron zdjecie

 

Właśnie dołączyli Państwo do Laureatów Programu "Dobra Marka 2017 - Jakość, Zaufanie, Renoma". Która z tych trzech cech, Pana zdaniem, najbardziej pasuje do marki OMRON?
Oczywiście wszystkie [śmiech]. Naszym zdaniem wszystkie te cechy są ze sobą nierozerwalnie związane, renoma wynika z jakości i procentuje zaufaniem, którym obdarzyli nas Klienci, Pacjenci i również Państwo – z czego bardzo się cieszymy i za co chcemy gorąco podziękować. Mamy nadzieję, że grono użytkowników zadowolonych z produktów naszej marki będzie rosło.

 

Marka OMRON to głównie specjalistyczny sprzęt medyczny. Co znajdziemy w jej portfolio i do kogo przede wszystkim kierują Państwo swoją ofertę?
Marka OMRON oferuje produkty dla wszystkich, niezależnie od wieku i przypadłości, którzy chcą dbać o swoje zdrowie. Trzonem naszego portfolio są ciśnieniomierze, inhalatory i termometry, ale znajdziemy w nim również elektrostymulatory (urządzenia do usuwania bóli mięśniowych, stawowych, nerwobóli) czy wagi z analizatorami składu ciała. Innymi słowy, każdy znajdzie coś dla siebie.


Dlaczego warto zaufać marce OMRON? Co wyróżnia ją na tle konkurencji?
Naszym głównym wyróżnikiem w kategorii ciśnieniomierzy jest niewątpliwie fakt, że wszystkie modele są walidowane klinicznie, co zapewnia – tak ważną z punktu widzenia diagnostyki i leczenia nadciśnienia – dokładność pomiarów. Walidacja jest przeprowadzana według wytycznych Brytyjskiego i Irlandzkiego oraz Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego (BIHS oraz ESH). Ponadto wszystkie nasze urządzenia są energooszczędne, co przekłada się na korzyści zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne, dla użytkownika i środowiska. Myślę, że można tu również wymienić, po raz kolejny, jakość wykonania i niezawodność sprzętu, a także prostotę jego obsługi.

 

Jakie są Państwa plany na najbliższe miesiące? Czy marka OMRON czymś zaskoczy swoich odbiorców?
Nie chcę uprzedzać faktów, ale rzeczywiście w tym roku będziemy poszerzać ofertę o nowe ciśnieniomierze i inhalatory, tak, aby każdy mógł znaleźć model odpowiadający swoim potrzebom i oczekiwaniom. Staramy się rozwijać, z jednej strony dopasowując portfolio, zarówno pod kątem zróżnicowania oferty, jak również ceny, a z drugiej, poprzez połączenie dotychczasowej jakości z nowymi technologiami.

 

Rozmawiała Agnieszka Kluska