Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.


Produkty Bonifraterskie WIZUAL CERTYFIKATY wnetrze 2

Godło "Dobra Marka" jest jednym z najbardziej cenionych wyróżnień w polskim przemyśle spożywczym. Przyznawane jest markom, które wyróżniają się doskonałymi produktami, dbałością o jakość, etykę biznesową i innowacyjność. Produkty Bonifraterskie® od lat zdobywają uznanie konsumentów dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom, tradycyjnym recepturom i zaawansowanym procesom produkcji.


Firma Boni Fratres Pharmaceutical od lat działa na rynku farmaceutycznym i oferuje szeroki asortyment wyrobów, które cieszą się ogromnym uznaniem wśród klientów. Produkty Bonifraterskie® to naturalne preparaty tworzone na bazie receptur Braci Zakonu Szpitalnego Bonifratrów. Podstawą Produktów Bonifraterskich® są naturalne, ziołowe ekstrakty znane ze swych dobroczynnych właściwości. W skład bogatej oferty wchodzą: suplementy diety, kosmetyki, produkty spożywcze oraz leki OTC. Zróżnicowana forma podania w postaci mieszanek ziołowych, syropów, tabletek, pastylek, herbatek oraz naturalnych soków bez konserwantów pozwala spełnić najwyższe wymagania w zakresie odpowiedniej suplementacji.

 

Produkty bonifraterskie

To co wyróżnia Produkty Bonifraterskie® spośród innych marek na rynku, to zamiłowanie do tradycji i staranne dbanie o jakość składników. Wyjątkowość marki Produkty Bonifraterskie® opiera się na 400 letniej tradycji ziołoleczniczej Zakonu Bonifratrów, która ze względu na swoje solidne korzenie będzie trwać i rozwijać się na rynku.

 

Produkty Bonifraterskie Prezes Elzbieta Okrasa
Elżbieta Okrasa – Prezes spółki Boni Fratres Pharmaceutical:

„Dla mnie jako prezesa spółki Boni Fratres Pharmaceutical jest to ogromne wyróżnienie i dowód na ciężką pracę oraz zaangażowanie całego zespołu, który wspólnie dąży do sukcesu.


Nasza firma zawsze dążyła do stawania się najlepszą w swojej dziedzinie, a otrzymanie tego prestiżowego wyróżnienia jest dla nas potwierdzeniem, że jesteśmy na dobrej drodze. Jest to także dowód na to, że nasze wartości i misja są cenione przez naszych klientów, partnerów biznesowych i społeczność jako całość.


Jesteśmy świadomi, że Dobra Marka 2023 dla Produkty Bonifraterskie® to nie tylko etykietka, ale również zobowiązanie do utrzymywania najwyższych standardów jakości, innowacyjności i odpowiedzialności społecznej. Przez lata nieustannie pracowaliśmy nad doskonaleniem naszych produktów i usług, dostarczając naszym klientom rozwiązania, które naprawdę spełniają ich oczekiwania.


Jednak nie mogę przypisywać tego sukcesu tylko sobie i zarządowi. Chciałbym podziękować każdemu członkowi naszej organizacji, od pracowników administracyjnych po dział marketingu i sprzedaży, od naszych projektantów po zespół obsługi klienta. Szczególne podziękowania kieruję do Braci Bonifratrów, którzy swoją wiedzą fitoterapeutyczną oraz doświadczeniem wspierają nas w działaniach.


Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i wiem, że dzięki naszemu poświęceniu, determinacji i zespołowemu duchowi, osiągniemy jeszcze więcej sukcesów.”


Otrzymanie godła "Dobra Marka" jest ukoronowaniem wieloletniej pracy i zaangażowania marki Produkty Bonifraterskie®. To potwierdzenie ugruntowanej pozycji na rynku oraz wysokiej wartości ich produktów. Konsumentom, którzy wybierają Produkty Bonifraterskie®, przyznając im swoje zaufanie, nagroda ta daje pewność, że wybierają produkty najwyższej jakości.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Szynoprzewody – elastyczne rozwiązania dla HoReCa i obiektów biurowych

  Szynoprzewody kojarzone są przede wszystkim ze sklepami, biurami, kawiarniami i pomieszczeniami komercyjnymi. W ostatnich latach coraz częściej pojawiają się też w prywatnych domach i mieszkaniach. Wyróżniamy dwa podstawowe typy systemów szynowych: 1-fazowe i 3-fazowe. System 3-fazowy posiada 4 przewody, co umożliwia nam osobne włączanie i wyłączanie pojedynczych projektorów lub grup lamp zamontowanych na jednej szynie.

   

   
 • Styropol rok po reaktywacji:

  POWRÓT NA RYNEK W TRUDNYM DLA BRANŻY OKRESIE POZWOLIŁ NAM SKUPIĆ SIĘ NA PRAWDZIWYCH PRIORYTETACH

  Styropol - polski producent wyrobów termoizolacyjnych, którego historia sięga 1991 roku  - od roku funkcjonuje w nowej, zreaktywowanej formie. Dziś marka znajduje się w portfolio Grupy STB, która wprowadziła znany brand na nowy poziom technologiczny i zarządczy. Jak po roku funkcjonowania w trudnym dla branży okresie firma  ocenia swoją pozycję?

   
 • Medivon - inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie

  Medivon to marka, która pragnie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu ludzi, poprzez dostarczanie innowacyjnych urządzeń do masażu. Nasze produkty, w tym maty masujące, masażery ręczne, poduszki masujące oraz pistolety masujące typu GUN, są zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie krążenia krwi, redukcji stresu, poprawie elastyczności mięśni oraz przyspieszeniu regeneracji organizmu po treningu.

   
 • Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

  Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.