Rozmowa z Justyną Mieszalską, Prezes Zarządu Centrum Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.

WUM Justyna Mieszalska2
Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. zostało wyróżnione godłem Dobra Marka 2022. Co oznacza dla Państwa ta nagroda?

Działamy na rynku usług medycznych od ponad 20 lat. Dołączenie do grona firm uznanych za dobre marki na polskim rynku jest potwierdzeniem jakości opieki medycznej, jaką obejmujemy pacjentów i firmy.


Co wyróżnia Centrum?

Dysponujemy interdyscyplinarnym zespołem medycznym, składającym się z lekarzy praktyków wywodzących się m.in. z kadry profesorskiej oraz akademickiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.


Jakie usługi świadczy Centrum?

Konsultacje są prowadzone w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, czyli są to usługi bezpłatne, ale także świadczymy usługi komercyjne, w tym oferujemy pakiety dla przedsiębiorstw „Zdrowa Firma”. Wysoka jakość i szeroki zakres usług pozwalają na nowoczesną diagnostykę i efektywne leczenie najbardziej złożonych jednostek chorobowych.


Z jakich badań i konsultacji mogą korzystać pracownicy firmy w ramach pakietu „Zdrowa Firma”?

To szeroka oferta badań, dostosowana do wymagań związanych z opieką interdyscyplinarnego zespołu lekarzy, to także wiele szkoleń obejmujących profilaktykę zdrowotną. Naszą ofertę wyróżnia zatem jej kompleksowość. Proponowane pakiety są odpowiedzią na potrzeby firm dużych, średnich i małych. Skorzystać z nich mogą zarówno przedsiębiorcy, którzy chcą wykonać wymagane przez prawo podstawowe badania, jak również ci, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom pełną opiekę zdrowotną.

 

Rozmawiała Joanna Jakoweńko

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Styropol rok po reaktywacji:

  POWRÓT NA RYNEK W TRUDNYM DLA BRANŻY OKRESIE POZWOLIŁ NAM SKUPIĆ SIĘ NA PRAWDZIWYCH PRIORYTETACH

  Styropol - polski producent wyrobów termoizolacyjnych, którego historia sięga 1991 roku  - od roku funkcjonuje w nowej, zreaktywowanej formie. Dziś marka znajduje się w portfolio Grupy STB, która wprowadziła znany brand na nowy poziom technologiczny i zarządczy. Jak po roku funkcjonowania w trudnym dla branży okresie firma  ocenia swoją pozycję?

   
 • Medivon - inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie

  Medivon to marka, która pragnie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu ludzi, poprzez dostarczanie innowacyjnych urządzeń do masażu. Nasze produkty, w tym maty masujące, masażery ręczne, poduszki masujące oraz pistolety masujące typu GUN, są zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie krążenia krwi, redukcji stresu, poprawie elastyczności mięśni oraz przyspieszeniu regeneracji organizmu po treningu.

   
 • Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

  Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.

   
 • FERMAX z tytułem Dobra Marka!

   

  FERMAX jest hiszpańską firmą założoną przez Fernando Maestre w 1949 roku. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Walencji, a w skład organizacji wchodzi 6 międzynarodowych spółek zależnych i 12 biur sprzedaży.  Firma szczyci się swoją wątkową obecnością na rynku hiszpańskim, jak również  szeroką siecią międzynarodowych dystrybutorów, dzięki którym jej produkty są obecne w ponad 70 krajach. W Polsce marka jest dostępna już od ponad 20 lat, a oddział firmy funkcjonuje od 2006 roku. 

  Produkowane przez FERMAX domofony i wideodomofony zostały właśnie wyróżnione tytułem Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma.