Advertisement

Rynek samochodów używanych jest bardzo złożony i od lat dynamicznie się rozwija. Podejmując decyzję o zakupie auta „z drugiej ręki” warto więc zdać się na wiedzę i doświadczenie kogoś, kto się na tym zna. I tu z pomocą przychodzi Spoticar.

 

Spoticar foto

 

Właśnie mija rok odkąd Spoticar – marka należąca do globalnej grupy Stellantis dedykowana rynkowi samochodów używanych – z powodzeniem działa na polskim rynku motoryzacyjnym. Swoją ofertą  obejmuje ona ponad tysiąc używanych modeli takich marek, jak m.in. Citroën, Fiat, Peugeot, Jeep i Opel. W jej portfolio znajdują się zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze oraz szeroki wybór napędów – od pojazdów spalinowych, przez hybrydy, aż po samochody w pełni elektryczne.

 

Spoticar z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większe zaufanie odbiorców, co przejawia się nie tylko stale rosnącą liczbą sprzedanych aut, ale także otrzymywanymi wyróżnieniami. Spoticar właśnie dołączył do grona Laureatów prestiżowego Programu konsumenckiego Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma zdobywając tytuł w kategorii: Odkrycie Roku 2023 – Portale motoryzacyjne.

 

Co wyróżnia Spoticar? Przede wszystkim gwarancja jakości i pochodzenia sprzedawanych samochodów, co zwłaszcza w przypadku aut używanych, jest niezwykle istotne. Każdy egzemplarz jest pieczołowicie sprawdzany pod względem parametrów technicznych co daje pewność, że kupowany samochód jest w 100 proc. sprawny i spełnia wszystkie wymagane normy.

 

Dzięki dealerom zlokalizowanym na terenie całego kraju, możliwe są jazdy testowe, co zwykle pomaga w podjęciu decyzji dotyczącej kupna wybranego samochodu. Kontakt z profesjonalnym doradcą ułatwi także wybór optymalnej metody sfinansowania transakcji oraz gwarantuje dopasowanie oferty do potrzeb kupującego.

 

Bardzo ważnym elementem wyróżniającym Spoticar jest także udzielana gwarancja na sprzedany model (nawet do 24 miesięcy), co dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo zakupu i komfort użytkowania samochodu.

 

Więcej na: www.spoticar.pl

Spoticar logo

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Styropol rok po reaktywacji:

  POWRÓT NA RYNEK W TRUDNYM DLA BRANŻY OKRESIE POZWOLIŁ NAM SKUPIĆ SIĘ NA PRAWDZIWYCH PRIORYTETACH

  Styropol - polski producent wyrobów termoizolacyjnych, którego historia sięga 1991 roku  - od roku funkcjonuje w nowej, zreaktywowanej formie. Dziś marka znajduje się w portfolio Grupy STB, która wprowadziła znany brand na nowy poziom technologiczny i zarządczy. Jak po roku funkcjonowania w trudnym dla branży okresie firma  ocenia swoją pozycję?

   
 • Medivon - inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie

  Medivon to marka, która pragnie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu ludzi, poprzez dostarczanie innowacyjnych urządzeń do masażu. Nasze produkty, w tym maty masujące, masażery ręczne, poduszki masujące oraz pistolety masujące typu GUN, są zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie krążenia krwi, redukcji stresu, poprawie elastyczności mięśni oraz przyspieszeniu regeneracji organizmu po treningu.

   
 • Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

  Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.

   
 • FERMAX z tytułem Dobra Marka!

   

  FERMAX jest hiszpańską firmą założoną przez Fernando Maestre w 1949 roku. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Walencji, a w skład organizacji wchodzi 6 międzynarodowych spółek zależnych i 12 biur sprzedaży.  Firma szczyci się swoją wątkową obecnością na rynku hiszpańskim, jak również  szeroką siecią międzynarodowych dystrybutorów, dzięki którym jej produkty są obecne w ponad 70 krajach. W Polsce marka jest dostępna już od ponad 20 lat, a oddział firmy funkcjonuje od 2006 roku. 

  Produkowane przez FERMAX domofony i wideodomofony zostały właśnie wyróżnione tytułem Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma.