Cyfryzacja to już chleb powszedni. Kalendarz w telefonie lub notatnik w laptopie jest wygodny. Może nawet myślisz, że tradycyjny kalendarz to przeżytek? My wiemy swoje. Papier Cię nie zawiedzie.

 

EDICA Foto

 

Zawsze działa, bo prąd mu niepotrzebny. Fakt, nie łączy się z Internetem, ale to może nawet lepiej? Na dodatek daje takie możliwości personalizacji, jakich cyfrowa technologia nie posiada, a już na pewno nie w tak przystępnej cenie.

 

Kalendarz lub notatnik to świetne narzędzia pracy i nośniki reklamy. Mamy dla Ciebie bogatą kolekcję wszystkich elementów składających się na idealny kalendarz. Wystarczy wybrać. Otrzymasz nienachalny reklamowy gadżet, który będzie promował Twoją markę przez przynajmniej rok i to bez dodatkowych kosztów. Będzie jak małe dzieło sztuki, a sztuka i biznes to dobra para!

 

Czy myślisz czasem o papierowym, tradycyjnym notatniku, jako zapisie Twojego życia? Patrzysz na niego jak na narzędzie, które pozwala się lepiej zorganizować, to co ważne zatrzymać w pamięci?

 

Dlaczego warto mieć notatnik? Natychmiast zapiszesz ważny szczegół, zrobisz swobodny szkic, zanotujesz istotne informacje, które w natłoku spraw mogłyby umknąć pamięci. Pracując w skupieniu, wygodnie zapiszesz swoje ważne przemyślenia. Może być, jak Twój najbliższy przyjaciel. Dodatkowo może być taki, jaki chcesz.

 

Wyobraź sobie, że ma okładkę w wybranym przez Ciebie kolorze, odpowiednio dobrane dodatki, pod palcami czujesz gładkość kartek, wystarczająco grubych, żeby tusz długopisu czy pióra nie przebijał na drugą stronę. Ma jeszcze ten szczególny, indywidualny rys, bo na okładce wytłoczone jest logo Twojej firmy, imię i nazwisko, ważny symbol, albo motywująca do działania myśl. Cały czas w zasięgu wzroku, gotowy zachować w pamięci to, co dla Ciebie najważniejsze.

 

Jesteśmy niestrudzeni w szukaniu rozwiązań, które zaskakują i uszczęśliwiają naszych klientów. Spełniamy indywidualne życzenia, aby Twój produkt był niepowtarzalny. Nasi eksperci od kalendarzowej ergonomii (absolutni entuzjaści i praktycy) dbają o przemyślane i dobrze rozplanowane wnętrza oraz dobór praktycznych dodatków podnoszących komfort użytkowania. Jakość to fundament naszej działalności. Jednym słowem – gwarantujemy Ci spokój ducha.

 

Współpracę z uznaną, rozpoznawalną marką, stabilną, doświadczoną firmą ze świetną kadrą, która bierze odpowiedzialność za to co robi.

 

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz idealny notatnik dla siebie i z łatwością zamówisz personalizowane prezenty dla swoich najbliższych. Obsługujemy zarówno indywidualne osoby jak i firmy. Można zamawiać po 1 sztuce, z możliwością znakowania okładek. Myśląc o prezentach – nie tylko firmowych, ale również prywatnych – warto obejrzeć produkty premium. Wyobraź sobie elegancki notes z imieniem i nazwiskiem obdarowanego. Czyż może być bardziej osobisty prezent?

 

Monika Pawlaczyk

 

Edica logo

 

 

Pojedyncze produkty ze znakowaniem

kup przez Internet: sklep.edica.pl

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Styropol rok po reaktywacji:

  POWRÓT NA RYNEK W TRUDNYM DLA BRANŻY OKRESIE POZWOLIŁ NAM SKUPIĆ SIĘ NA PRAWDZIWYCH PRIORYTETACH

  Styropol - polski producent wyrobów termoizolacyjnych, którego historia sięga 1991 roku  - od roku funkcjonuje w nowej, zreaktywowanej formie. Dziś marka znajduje się w portfolio Grupy STB, która wprowadziła znany brand na nowy poziom technologiczny i zarządczy. Jak po roku funkcjonowania w trudnym dla branży okresie firma  ocenia swoją pozycję?

   
 • Medivon - inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie

  Medivon to marka, która pragnie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu ludzi, poprzez dostarczanie innowacyjnych urządzeń do masażu. Nasze produkty, w tym maty masujące, masażery ręczne, poduszki masujące oraz pistolety masujące typu GUN, są zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie krążenia krwi, redukcji stresu, poprawie elastyczności mięśni oraz przyspieszeniu regeneracji organizmu po treningu.

   
 • Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

  Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.

   
 • FERMAX z tytułem Dobra Marka!

   

  FERMAX jest hiszpańską firmą założoną przez Fernando Maestre w 1949 roku. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Walencji, a w skład organizacji wchodzi 6 międzynarodowych spółek zależnych i 12 biur sprzedaży.  Firma szczyci się swoją wątkową obecnością na rynku hiszpańskim, jak również  szeroką siecią międzynarodowych dystrybutorów, dzięki którym jej produkty są obecne w ponad 70 krajach. W Polsce marka jest dostępna już od ponad 20 lat, a oddział firmy funkcjonuje od 2006 roku. 

  Produkowane przez FERMAX domofony i wideodomofony zostały właśnie wyróżnione tytułem Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma.