Gotowe zasłony i firany, rolety, a także firany i zasłony na wymiar - to wszystko znajduje się w ofercie firmy Alena-Firany.pl. To sklep, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

Oferta firmy Alena-Firany.pl

Sklep alena-firany.pl to internetowy sklep oferujący produkty zarówno w sprzedaży hurtowej, jak i detalicznej. Wieloletnia tradycja firmy sprawia, że towarzyszy jej ciągły rozwój i poszerzanie oferty, a obsługa klienta przeprowadzana jest na najwyższym poziomie. Bogaty asortyment obejmuje produkty do hoteli, jak i do domu. W ofercie znajdują się między innymi tekstylia okienne, jak i poszewki czy dodatki na stół lub łóżko.

 

Firany i zasłony

Głównym produktem w sklepie są firany i zasłony. Wybierać można z gotowych produktów, materiałów sprzedawanych na metry, ale równie dobrze można tu zamówić uszycie firan i zasłon pod konkretny wymiar. Jeśli jednak chcesz sam uszyć sobie zasłony czy firany, dokupisz tu takie dodatki, jak: przelotki, klamry, haczyki, żabki, lamówki, taśmy marszczące.

Intuicyjna wyszukiwarka na stronie pozwala na łatwe poszukiwania pożądanego produktu. Pogrupowane są one zarówno pod względem rodzaju materiału, motywu, sposobu wieszania, a także przeznaczenia - do konkretnych pomieszczeń.

Z łatwością znajdziesz tu firany i zasłony, które odmienią Twoje wnętrze, wpiszą się w panujący w nim styl lub wręcz nadadzą kierunek pozostałym elementom wykończeniowym. Wielość wzorów i materiałów gwarantuje, że udekorujesz nimi każde pomieszczenie i sprawisz, że będą nie tylko efektowne, ale również funkcjonalne.

 

Rolety okienne

W ofercie znajdują się także różnego rodzaju rolety okienne. Wśród nich są rolety klasyczne, modne rolety dzień-noc, rolety rzymskie i mini rolety. Oprócz gotowych rolet, możliwe jest również zamówienie rolety na wymiar, przez co idealnie dopasujesz do swojego okna zarówno wymiar rolety, jak i jej kolor czy motyw.

Klasyczne rolety to te, których tkanina nawinięta jest na rolkę chowaną w kasecie. Po podciągnięciu, roleta staje się niewidoczna. Rolety rzymskie z kolei wyglądem przypominają zasłony, a po podciągnięciu tworzą nad oknem dekoracyjną falbanę. Najmodniejsze w ostatnim czasie rolety dzień-noc natomiast, składają się ze specjalnych tkanin złożonych z naprzemiennie ułożonych pasów transparentnych i zaciemniających.

 

Tekstylia na stół i łóżko

Oprócz firan czy zasłon i rolet, dostępne są także tekstylia na stół. Do wyboru są gotowe obrusy i tkaniny obrusowe. Obrusy można wybierać zarówno z klasycznych, białych, ale również z kolorowych czy plamoodpornych. W ofercie znajdziesz również pościel, koce i narzuty na łóżko. Idealnym ich dopełnieniem są poduszki dekoracyjne.

Z asortymentu dedykowanego hotelom są komplety pościeli, prześcieradła, ręczniki, firany i zasłony.

 

Oferta zgodna z naturą

Warto wspomnieć, że oprócz szerokiego asortymentu, alena-firany.pl kieruje się również ekologicznymi zasadami w codziennej działalności. Minimalizuje ilość używanego papieru do obiegu dokumentów czy foliowych opakowań oraz energii elektrycznej w szwalniach. Stosowane są kartony i opakowania pochodzące z recyklingu i w 100% biodegradowalne. Lwia część produktów z oferty posiada certyfikaty świadczące o tym, że są one pozbawione szkodliwych substancji, jak pestycydy, formaldehyd czy metale ciężkie. Wielu procesom towarzyszy również zasada zero waste. Niewykorzystane materiały otrzymują drugie życie.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ