Flambit to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród produktów firmy Darchem (Mogilno, woj, kujawsko-pomorskie). Cieszą się one ogromnym uznaniem ze strony konsumentów, za co zostały wyróżnione tytułem Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma 2022.

Wśród produktów marki Flambit wymienić można: podpałki płynne, zagęszczone, parafinowe i w formie stałej, a także grille jednorazowe, płyny do czyszczenia, zapalarki, węgiel drzewny oraz brykiet.

 

Nowością w ofercie firmy jest stworzona na bazie nowoczesnej receptury podpałka biała żelowa, gwarantująca bezpieczeństwo w czasie jej użytkowania. Jest to doskonałe rozwiązanie na rozpalanie grilla w każdych warunkach. Jej specjalne właściwości ułatwiają użytkownikowi szybkie wzniecenie ognia.

 

Firma Darchem powstała w 1995 roku. Swoją działalność rozpoczęła od produkcji papieru higienicznego oraz podstawowych płynów znajdujących swoje zastosowanie w kuchni. Z biegiem czasu oferta producenta została poszerzona o kolejne artykuły z branży chemii gospodarczej, samochodowej oraz o kosmetyki. Obecnie to kujawskie przedsiębiorstwo zajmuje jedno z czołowych miejsc w Polsce i w Europie pod względem szeroko stosowanej produkcji chemicznej.

 

Aby udoskonalić oraz zaspokoić potrzeby klienta firma została podzielona na dwa równorzędnie funkcjonujące podmioty gospodarcze: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Darchem Dariusz Kowalski, zajmujące się dystrybucją kosmetyków i chemii gospodarczej oraz Darchem Cosmetics Sp. z o.o., której przedmiotem działalności jest produkcja kosmetyków, chemii gospodarczej, samochodowej oraz produktów grillowych.

 

Monika Kowalska,
Darchem

ZOBACZ RÓWNIEŻ