Zwierzęta domowe traktujemy jak członków rodziny. Chcemy zapewnić im najlepsze warunki, optymalną dietę, ciekawe zabawki oraz komfortowe akcesoria. Dlatego w trakcie zakupów produktów dla psa lub kota warto sięgać po te sprawdzone, które zapewnią mu świetną zabawę i równocześnie będą dla niego bezpieczne.

Zoo Factory grafika 1

Dobrym wyborem w zakresie akcesoriów dla zwierząt są produkty polskiej marki Hilton. Brand istnieje od ponad 30 lat i, co istotne, cały czas poszerza swój asortyment. W  jego portfolio znajdziemy ponad 200 artykułów przeznaczonych dla psów i kotów, tj. żwirki (bentonitowe, drewniane i silikonowe), przysmaki i przekąski (treserki, kości, gryzaki), zabawki, produkty higieny (szampony, szczotki), smycze, obroże, legowiska oraz akcesoria dodatkowe (kuwety, łopatki, transportery, miski). Dzięki zróżnicowanej ofercie oraz wysokiej jakości produktów Hilton jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych brandów w branży i skutecznie konkuruje z zagranicznymi koncernami. Ogromnym atutem polskiej marki jest również jej dostępność, możemy ją spotkać w sklepach zoologicznych oraz popularnych marketach. Dzięki m.in. tym atutom artykuły z logo Hilton zostały w tym roku wyróżnione tytułami Dobra Marka  2022 – Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2022 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

 

Zoo Factory grafika 2Elastyczne i nowoczesne podejście oraz dobrze zorganizowany system dostaw sprawiają, że produkty tej marki pozostają w czołówce innowacji w branży przekąsek i akcesoriów dla zwierząt w Polsce.

 

Produkty Hilton, oprócz rynku polskiego, dostępne są w wielu krajach europejskich, brand mocno inwestuje w eksport, w tym celu dostosowuje  również opakowania, dlatego znajdziemy na nich opisy produktów w kilku językach. – W firmie Zoo Factory, która jest właścicielem marki Hilton, jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty sprawiają wiele radości psom i kotom w całej Polsce i poza nią. Staramy się słuchać klientów, prowadzimy obserwację rynków zagranicznych, z których czerpiemy inspiracje – mówi Monika Gliga  z działu marketingu Zoo Factory Sp. z o.o., i dodaje: – Naszym celem jest  pokazanie, że polskie produkty dla zwierząt mogą być nowoczesne i niedrogie. Nie boimy się wyzwań, często wprowadzamy na rynek całkiem nowe artykuły, np.  kilkanaście lat temu, marka Hilton jako pierwsza w kraju umieściła w swojej ofercie żwirek silikonowy.

 

Wśród ostatnich nowości, które uzupełniły portfolio brandu znajdziemy m.in. żwirki z serii black and white (zawierające biały bentonit oraz węgiel aktywny) i multigrano (produkowany w technologii zero waste) oraz linie naturalnych przysmaków. Stale również urozmaicane są zabawki i akcesoria przeznaczone dla zwierząt.  

 

Zoo Factory, oprócz marki Hilton, w ofercie posiada przeznaczone dla gryzoni i ptaków produkty Animals. Dodatkowo, przedsiębiorstwo świadczy usługi produkcji pod marką własną danego klienta.

 

Małgorzata Bachórz

ZOBACZ RÓWNIEŻ