AKSIL Fabryka Specjalistycznych Wyrobów Lakierowych sp. z o.o. z Dębicy zajmuje się produkcją farb i impregnatów.           

Firma specjalizuje się w produkcji farb do malowania w szczególności powierzchni betonowych. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych wyrobów AKSIL jest marka farb AKSILBET. W ofercie tej marki znajdziemy produkty do malowania powierzchni betonowych  takich jak: ogrodzenia, dachówki betonowe, betonowe ekrany akustyczne przy drogach.

Marka AKSILBET w tym roku otrzymała dwa specjalne wyróżnienia przyznawane w Programie Dobra Marka: odznaczenie Super Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma, które otrzymują wielokrotni Laureaci plebiscytu oraz tytuł Polska Dobra Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma, wręczany najlepszym polskim produktom i firmom.

Drugą specjalnością AKSIL są farby AKSIKOR przeznaczone do malowania i renowacji dachów z blachy. Marka ta również otrzymała w tym roku podwójne wyróżnienie Dobra Marka 2021 oraz Polska Dobra Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

Dodatkowo w ofercie firmy znajdziemy wiele innych produktów dla budownictwa, m.in.: impregnaty do kostki brukowej, do powierzchni z piaskowca, farby do posadzek betonowych czy farby tablicowe i kredowe.


Więcej o firmie AKSIL i jej produktach: https://aksil.pl/

ZOBACZ RÓWNIEŻ