livingroom logo

Za aktywność na rynku, za doskonałą jakość oferowanych produktów, za wspaniałą obsługę w miejscu sprzedaży oraz wysoki stopień zaufania klientów marka livingroom została nagrodzona Certyfikatem Dobra Marka 2020 - Jakość, Zaufanie, Renoma.

 

 

firma_dfm_dron_600px_600

 

 

Kim jesteśmy?
Marka livingroom to designerskie meble tapicerowane produkowane przez firmę DFM w Dobrym Mieście. Firma od 2001 roku z sukcesem sprzedaje najwyższej jakości meble nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami tj. w Belgii, Holandii, Luksemburgu, Skandynawii, Niemczech, Szwajcarii, Austrii oraz Stanach Zjednoczonych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu tworzy meble idealnie dostosowane do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

 

dobra_marka_1000pix_96dpi_2_1000

 

 

Dla kogo jesteśmy?
Marka livingroom powstała z myślą o ludziach poszukujących oryginalnych pomysłów. Dla tych, którzy pragną mieć meble inne niż wszystkie. Dla tych, którzy poszukują prawdziwej wygody i miejsca na relaks. Meble cechują się niepowtarzalnym, nowoczesnym designem, doskonałą jakością i unikatowością.

 

0d6a9592_600px_600

 

 

Gdzie jesteśmy?
Obecnie meble są do nabycia w 6 stacjonarnych Salonach Livingroom w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i w Gdańsku. Salony to klimatyczne, przestrzenne miejsca w stylu loft, gdzie klient ma możliwość porozmawiania ze sprzedawcą i otrzymania fachowej porady. Każda wizyta w Salonie Livingroom to wspaniała podróż przez style, kolory, materiały i faktury. Nabywca może usiąść, dotknąć i przetestować wszystkie interesujące go modele by wybrać ten, na którym czuje się najwygodniej. W livingroom powszechna jest szeroko rozumiana personalizacja produktu. Tu klient tworzy mebel pod swoje własne potrzeby, gdyż ma szerokie spektrum opcji do wyboru tj. sprężystość siedzisk, warianty stopek i podłokietników, kolor i rodzaje tapicerki, funkcje relaks, konfiguracje ustawienia brył. To wszystko pozwala na stworzenie unikatowej oferty „uszytej” na miarę potrzeb nabywcy.

 

dobra_marka_ii_1000pix_96dpi_1000

 

 

Co oferujemy?
Salony Livingroom to swoisty wybieg dla mebli i ich otoczenia, gdzie każdy z nich doskonale prezentuje swoje walory. Znajdują się tu: reprezentacyjne meble do salonu, praktyczne tapicerowane meble rozkładane, wygodne meble wypoczynkowe oraz nowoczesne fotele telewizyjne z funkcją relaks. By piękne meble stały w odpowiedniej oprawie w ofercie znajdują się również oryginalne i designerskie meble uzupełniające tj. stoły, krzesła, stoliki kawowe, komody, dywany itp., które domykają całość kolekcji.

fotel__600px_600

 

Meble marki livingroom są tworzone z pasji do piękna, komfortu, wygody, ale także do zdrowego trybu życia. Mając świadomość jak ważny jest odpowiedni balans pomiędzy aktywnością i wypoczynkiem marka kładzie olbrzymi nacisk, aby był on najwyższej jakości i oprócz relaksu dawał jeszcze coś - dbał o zdrowie klientów. Dzięki meblom marki livingroom jest to możliwe. Całość filozofii marki domyka hasło: livingroom - wygoda w pięknej formie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ