Firma MARBO została założona w Starachowicach ponad 30 lat temu. Początkowo swoją produkcję skupiała na wytwarzaniu prostych sprzętów do domowych siłowni, ale wraz ze zdobywanym doświadczeniem stale zwiększała asortyment i podnosiła jakość wyrobów. Obecnie jest czołowym producentem sprzętu kulturystycznego w Polsce, oferującym rozwiązania na światowym poziomie. Brand został właśnie wyróżniony tytułem „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”.

 

MARBO SPORT logo wersja podstawowa white backgroundPrzez lata właściciele MARBO budowali markę i zdobywali doświadczenie. Dzięki poczynionym inwestycjom w budynki, maszyny oraz kadrę, stworzyli najnowocześniejszą firmę produkującą sprzęt siłowy w Polsce. Połączenie zamiłowania właścicieli do kulturystyki oraz liczne inwestycje w wyposażenie parku maszynowego, zaowocowało stworzeniem bardzo dobrej jakości produktów, przygotowywanych z myślą o komforcie i bezpieczeństwie użytkownika. Dodatkowo ofertę marki uzupełnia niezawodny serwis producenta.

 

Siedziba firmy MARBO znajduje się w Starachowicach w województwie świętokrzyskim, gdzie znajdują się: biuro, hale produkcyjne oraz magazynowe o powierzchni ponad 10 tys m2. Tutaj odbywa się produkcja w oparciu o najwyższej klasy maszyny CNC tj. lasery, roboty spawalnicze, czy centra obróbcze. To również baza, z której kontrolowane są wszelkie formy sprzedaży internetowej i kontaktu z klientami oraz wysyłane są transporty z zamówieniami odbiorców indywidualnych, przedstawicieli i sklepów partnerskich na terenie całej Europy.

 

MARBO UpForm Logo White Background

- pasja, design, nowoczesność

Aby sprostać oczekiwaniom klientów i panującym trendom MARBO stale poszerza swój asortyment i tworzy nowe linie produktowe.
Przykładem jest marka UpForm, której poszczególne urządzenia powstały w oparciu o bezpośrednie konsultacje z profesjonalistami z branży fitness.


Dzięki połączeniu doświadczenia producenta oraz wskazówkom specjalistów i użytkowników sprzętu, powstały produkty funkcjonalne i niezawodne o nowoczesnym designie. Wszystko po to, aby codzienne treningi stały się jeszcze bardziej komfortowe.

 MARBO ST12 A

 

Ciekawym rozwiązaniem przygotowywanym w ramach marki UpForm jest linia F-line. To modułowe urządzenia stworzone z myślą o hotelach, klubach fitness oraz najbardziej wymagających użytkownikach domowych.

 

System F-Line składa się z kilkunastu stacji do ćwiczeń oraz dwóch stacji-łączników, które pozwalają na dowolną konfigurację sprzętu w zależności od potrzeb ćwiczących oraz wielkości lokalu. Wśród stacji znajdują się zarówno te pozwalające na wykonanie pełnego treningu siłowego, jak również moduły przeznaczone do treningu funkcjonalnego. Zestaw posiada również dodatkowe elementy z półkami na piłki i obciążniki kettlebell’s, które pozwolą utrzymać porządek w pomieszczeniu.

 

MARBO

Więcej informacji: www.marbo-sport.pl

 

 

oprac. Małgorzata Bachórz

ZOBACZ RÓWNIEŻ